Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Чемпіонат Київської області: фінальний акорд Куби

Чемпіонат Київської області: фінальний акорд Куби

У сьомому турі чемпіонату Київщини «Джуніорс» (Шпитьки) в гостях зустрічався з володарем Кубка області – «Десною» (Погреби).

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
15 мая 2018, 17:48

Восени минулого року представник Броварського району засмутив шпитьківчан. Тоді поразка у Погребах з рахунком 1:2 позбавила команду Сергія Шута шансів на здобуття другого чемпіонського титулу. Тому на звітній поєдинок у «юніорів» була подвійна мотивація.

По завершенню матчу можна констатувати, що вендета таки відбулася! Підопічні Євгена Чуприни провели потужний перший тайм, після перерви дозволили собі трохи розслабитися, але перемогу не втратили. Варто виокремити Максима Кубу, який, ймовірно, найближчими днями залишить дружній колектив, бо планує продовжити кар’єру у Латвії. У Погребах Макс зіграв на позиції опорного півзахисника, виклався на 100 відсотків та у підсумку видав один з кращих матчів у складі команди.

У першому таймі Куба прийняв безпосередню участь у всіх трьох результативних атаках «Джуніорс». На 21-й хвилині він закинув м’яч за спини захисникам на хід Юрію Щериці, який потім на замаху технічно прибрав зі шляху опонента та переграв голкіпера. Згодом Макс відзначився вже сам, пробивши з відскоком від землі у дальній кут. А за декілька хвилин Куба класною діагональною передачею розігнав швидку контратаку шпитьківчан. У завершальній фазі Левенець з правого флангу прострілив вздовж воріт, а Кривошеєнко майстерно пробив у ближній кут.

На початку другого тайму шпитьківчани припустилися помилки у захисті, в результаті якої арбітр призначив пенальті. 11-метровий штрафний удар реалізував кращий нападник минулого сезону Євген Воробей. Проте, відродити інтригу у матчі «Десні» не вдалося.  У середині другої половини зустрічі підопічні Євгена Чуприни знову збільшили свою перевагу до трьох м’ячів. Автором четвертого голу став Михайло Костенко, а з правого флангу асистував йому Богдан Дердель.

У час, що залишався до завершення матчу, шпитьківчани мали нагоди для того, щоб забити п’ятий та шостий м’ячі у ворота суперника. Так, потужний постріл Щериці з-за меж штрафного майданчика прийшовся у поперечину, а сильний удар Козира прийняв на себе захисник. Проте, у підсумку матч принципових суперників завершився перемогою «Джуніорс» з рахунком 4:2. Вже у компенсований арбітром час крапку в ньому поставив все той же Євген Воробей. Перемога дозволила шпитьківчанам піднятися на п’яте місце у турнірній таблиці.

«Десна» (Погреби) – «Джуніорс» (Шпитьки) 2:4

Голи: Є.Воробей 48 пен, 90+2 — Щериця 21, Куба 27, Кривошеєнко 32, Костенко 64

"Десна": Коростишевський, Пластун, Грибан (Шешеня 70), Бруєнко, Крупенко (Аландарєв 62), Петрусенко (Криворучко 79), Р.Якимлюк (А.Якимлюк 35), Цихмейструк (Коник 81), Моїсеєв (Місько 57), Долгопятов, Воробей

"Джуниорс": Хіміч, Куба, Верхов (Кульгук 65), Дердель, Ятленко, Колесник (Курята 72), Левенець (Костенко 57), Скороход (Костяний 73), Кривошеєнко (Шут 77), Козир, Щериця