Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Тріумфальний кубковий мід-уїк

Мід-уїк минув для «Джуніорс» під знаком кубкових протистоянь.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
11 мая 2018, 15:39

Мід-уїк минув для «Джуніорс» під знаком кубкових протистоянь. У середу команда Сергія Шута виборювала путівку до 1/8 фіналу Кубка Київської області, а наступного дня сперечалася з «Факелом» за місце у фіналі Кубка Києво-Святошинського району.

Першим суперником шпитьківчан на шляху до омріяного Кубка області був один з лідерів першості Київщини – «Гончарі». У Богуславі перемогу «юніорам» приніс дубль Олександра Левенця. Обидва м’ячі у ворота суперника нападник «Джуніорс» відправив у другому таймі.

«Гончарі» (Богуслав) – «Джуніорс» (Шпитьки) 0:2

Голи: Левенець 50, 72

«Джан» став героєм й півфінального матчу Кубка Києво-Святошинського району, у якому події розгорталися за далеко не кращим сценарієм для «Джуніорс».

У стартовому складі «Факела» з’явилися декілька колишніх професійних футболістів. Зокрема центр захисту гостомельців цементував Олександр Вечтомов, який ще місяць тому грав за МФК «Миколаїв» у першій лізі України, а в центрі півзахисту були помічені колишній гравець чернігівської «Десни» Леван Гулордава, а також Ярослав Краснопольський, який осінню 2017 року виступав за молодіжну та юнацьку команди «Сталі». На вістрі атаки діяв Олександр Омельянов – ще один футболіст з багатим досвідом гри у першій та другій лігах України.

У першому таймі «Факел» відмінно відіграв у захисті та використав всі свої нагоди в атаці.  Протягом перших десяти хвилин двічі з декількох метрів ворота «Джуніорс» розстріляв Юрій Кузьменко, а перед перервою гол-красень провів Омельянов, який ударом з 25 метрів закинув м’яч за комірець голкіперу.

Проте, навіть програючи з рахунком 0:3 шпитьківчани рук не опустили. Зробивши декілька змін у складі, «юніори» одразу по перерві побігли відіграватися. Команда швидко створила два гольові моменти, але у обох випадках «Джуніорс» не пощастило. Спочатку постріл Левенця з-за меж штрафного майданчика прийшовся у поперечку, а потім удар Кривошеєнка з близької відстані у шпагаті парирував голкіпер. «Факел» відповів своїм моментом: Дикий випередив воротаря та у дотик направив м’яч у порожні ворота. Проте, вже на лінії воріт загрозу ліквідував Куба.

Вирішальним у матчі став відрізок між 65-ю та 73-ю хвилинами, протягом яких шпитьківчани забили одразу чотири м’ячі! Започаткував швидкий камбек Левенець, який скористався передачею Кривошеєнка та з декількох метрів легко переграв воротаря. За мить Сашко оформив дубль. Цього разу він, отримавши пас від Костяного, розхитав захисника та пробив повз голкіпера. Далі відзначився Колесник. Євген у дотик переправив м’яч у дальній кут після зручної передачі Кривошеєнка. Нарешті, після затяжної атаки Іван вивів на ударну позицію Костяного. Удар Вадима відбив голкіпер, проте, першим на добиванні опинився Щериця.

Після такого нокдауну «Факел» не зміг прийти до тями. Попередньо змарнувавши декілька нагод, шпитьківчани врешті-решт забили п’ятий гол та видихнули з полегшенням. Його автором став Щериця, який реалізував вихід віч-на-віч з воротарем (результативна передача в активі Левенця).

У фіналі Кубка Києво-Святошинського району «Джуніорс» зустрінеться з ФК «Кудрівка-Ірпінь». Матч відбудеться 28 червня.

«Факел» (Гостомель) – «Джуніорс» (Шпитьки) 3:5 (3:0)

Голи: Кузьменко 5, 10, Омельянов 40 - Левенець 65, 68, Колесник 69, Щериця 73, 88

«Факел»: Бурдейний, Бакарадзе, Севрук, Нікітюк, Краснопольський, Кузьменко, Вечтомов (Бачірадзе, 74), Гулордава (Туренко, 68), Дикий (Сіленко, 80), Піщик (Степанюк, 80), Омельянов

«Джуніорс»: Хіміч, Курята, Самар, Куба, Верхов, Козир (Колесник, 46), Кривошеєнко (Дердель, 80), Левенець (Шут, 89), Кульгук (Костяний, 46), Скороход, Костенко (Щериця, 46)