Неоднозначний вікенд видав «Джуніорс».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
30 апреля 2018, 09:11

Неоднозначний вікенд видав «Джуніорс». З одніого боку – здобуто дві перемоги. З іншого – гра команди викликала багато нарікань.

Зокрема, ніхто не міг подумати, що шпитьківчанам настільки важко буде у Броварах протистояти місцевій однойменній команді. Підопічні Миколи Логвина компенсували різницю у майстерності величезною самовіддачею, за що ледь не були винагороджені першим очком у сезоні.

Хто знає, чи спромігся б «Джуніорс» пробудитися та продемонструвати звичний клас, якби на самісінькому початку другого тайму свої емоції вгамував Гуніков. Захисник «Броварів» у моменті, який аж ніяк не виглядав загрозливим для команди, на куті штрафного майданчика штовхнув в спину Максима Скрипника. Арбітр знаходився поруч та впевнено вказав на 11-метрову позначку. Більше того, далі Гуніков вирішив розповісти рефері про цікаві новинки кінопрокату. Смаки захисника та арбітра не зійшлися: Олександр за розмови отримав жовту картку, яка стала для нього другою у матчі. Тож, «Бровари» були змушені провести практично весь другий тайм у меншості.

Пенальті визвався пробивати новачок «Джуніорс» Дмитро Кульгук. Півзахисник холоднокровно переграв голкіпера «Броварів» Луганського. Причому зробив це двічі, бо під час першої спроби Козир трохи передчасно забіг у штрафний майданчик.

Надалі гра у «Джуніорс» не в’язалася. Так, шпитьківчани витиснули з себе ще парочку гольових нагод. Зокрема, мали забивати Скрипник та Костяний. Макс, замкнувши подачу з правого флангу, головою пробив над поперечиною, а Вадим у ближньому бою програв дуель голкіперу. Проте, у матчі з командою, яка у попередніх трьох матчах пропустила 16 м’ячів, цього було явно замало. Добре, що ніякий рикошет чи інша випадковість не прийшли на виручку «Броварам». Інакше наразі б констатували факт прикрої втрати очок.

Щодо подій першого тайму, то вони розвивалися за аналогічним сценарієм. З тією лише різницею, що команди грали у рівних складах і «Броварам» вдалося забити. Олексій Чорний виконав кручену подачу зі штрафного і м’яч, так нікого й не торкнувшись, залетів у дальній кут. А вивів вперед «Джуніорс» вже на четвертій хвилині Маринчук. Після обрізки того ж Чорного Скрипник втікав на побачення з голкіпером. Луганський випередив нападника, проте, вибив м’яч точно на Маринчука. Денис технічним ударом метрів з 20-25 поцілив у порожні ворота.

"Бровари" - "Джуніорс" (Шпитьки) 1:2

Голи: Чорний 32 - Маринчук 4, Кульгук 49 пен

"Джуніорс": Хіміч, Ятленко, Курята, Самар, Куба, Маринчук (Костенко, 62), Кульгук (Костяний, 64), Колесник (Кривошеєнко, 46), Козир, Скороход, Скрипник

Наступного дня «Джуніорс» розпочав захист титулу чемпіона Києво-Святошинського району. В Ірпені команда зустрічалася з новачком вищої ліги – ФК «Ірпінь-Кудрівка». Не сказати, що господарі поля поставили перед шпитьківчанами якісь складні завдання. Проте, «Джуніорс» примудрився пропустити аж три м’ячі. Хоча більш ніж достойно відповів на них.

Матч став справжнім бенефісом Дениса Маринчука. Півзахисник оформив дубль, забив ще два м’ячі, які не були зараховані через офсайд, а також відзначився двома результативними передачами. Крім того, тричі влучив у каркас воріт!

Також дубль в свій актив записав Олександр Левенець, а жирну крапку у матчі поставив Михайло Костенко. Новачок «Джуніорс» з декількох метрів розстріляв ворота, завершивши показово розіграну атаку команди – 5:3!

«Кудрівка-Ірпінь» - «Джуніорс» (Шпитьки) 3:5

Голи: Трофименко 13, Сандецький 40, Іващик В. 80 – Маринчук 15, 47 пен, Левенець 19, 63, Костенко 90+2

«Джуніорс»: Хіміч, Курята, Самар, Куба, Кульгук, Козир, Колесник, Скороход, Левенець (Ятленко, 90), Маринчук, Костенко