Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Чемпіонат Київської області: є перша перемога у сезоні!

Чемпіонат Київської області: є перша перемога у сезоні!

У другому турі перемогли «Зорю».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
17 апреля 2018, 09:21
2

Поки не завершилося будівництво сучасного стадіону у Шпитьках, «Джуніорс»  вимушений продовжувати проводити домашні матчі у інших містах. Зокрема, поєдинок другого туру чемпіонату Київщини проти «Зорі» (Владиславка) шпитьківчани приймали в Ірпені на стадіоні «Чемпіон».

З самого початку зустрічі підопічні Євгена Чуприни ринулися в атаку та вже на другій хвилині змусили воротаря гостей Микиту Романова витягати м’яч з сітки власних воріт. Іван Кривошеєнко швидко вкинув м’яч з-за бокової лінії, обігрався з Сашком Скороходом та відправив у прорив Макса Кубу. Правий захисник «Джуніорс» виконав подачу у район дальньої стійки, звідки Юрій Щериця пробив у протихід голкіперу.

«Зоря» несподівано швидко відігралися, коли невідпорного удару метрів з тридцяти завдав досвідчений Сергій Швець. Проте, так само швидко пропустила другий гол. Його автором став новачок «Джуніорс» - Максим Скрипник. Нападник замкнув відмінну подачу з лівого флангу у виконанні Богдана Дерделя, який, до речі, перейшов до складу шпитьківчан саме з «Зорі».

Насправді, перший тайм давався шпитьківчанам досить легко. Навіть і близько не граючи на максимумі своїх можливостей, підопічні Євгена Чуприни доволі легко створювали гольові моменти і були зобов’язані ще до перерви зняти всі питання щодо переможця зустрічі.  Зокрема, за рахунку 2:1 дві чудові нагоди не використав Скрипник. У першому епізоді Макс, технічно перекидаючи голкіпера, відправив м’яч над поперечиною, а у другому, вже перегравши Романова, поцілив у стійку воріт.

Невдовзі після того, як Сергій Козир зі штрафного пробив вище воріт, «Джуніорс» все-таки забив третій м’яч. Його автором став Юрій Щериця, який реалізував пенальті, призначений за гру рукою. Проте, на перерву команди пішли за мінімальної переваги шпитьківчан. На останній хвилині арбітр призначив доволі сумнівний пенальті у ворота «Джуніорс», який реалізував невтомний Швець.

На початку другої половини зустрічі зусиллями Щериці та Скрипника команда Євгена Чуприни забила четвертий м’яч. Юрій на фланзі переграв опонента та віддав передачу на Макса, який холоднокровно використав свій момент. Проте, вже за хвилину радість шпитькічан вкотре змінилася на смуток. Надмірною розслабленістю футболістів «Джуніорс» скористався Никоненко, який без перешкод з декількох метрів розстріляв ворота.

Надалі гра набула дещо нервово характеру. Господарі поля мали певну перевагу, але не все їм вдалося так само легко, як до перерви. Натомість, «Зоря» досить непогано оборонялася та терпляче вичікувала свого шансу спіймати суперника на контратаці. Підопічні Андрія Міхна двічі загрожували воротам Артура Хіміча та, на щастя для «Джуніорс», своїми шансами не скористалися.

За тиждень на шпитьківчан очікує більш складне випробовування – матч проти «Патріота», який у серпні минулого року завдав «Джуніорс» болючої поразки (0:3).

"Джуніорс" (Шпитьки) – "Зоря" (Владиславка) 4:3

Голи: Щериця 2, 30 пен, Скрипник 9, 51 – Швець 7, 45 пен, Никоненко 53

«Джуніорс»: Хіміч, Куба, Самар, Ятленко, Дердель, Козир, Скороход, Кривошеєнко, Колесник, Щериця, Скрипник. На заміну виходили: Костяний, Костенко, Левенець, Маринчук, Верхов, Курята.