Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Меморіал Чанових: «Джуніорс» - у чвертьфіналі!

Меморіал Чанових: «Джуніорс» - у чвертьфіналі!

Для переможця Меморіалу Чанових попередніх чотирьох сезонів негоже було припинити боротьбу на цьогорічному турнірі вже на груповому етапі.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
2 апреля 2018, 12:28

Для переможця Меморіалу Чанових попередніх чотирьох сезонів негоже було припинити боротьбу на цьогорічному турнірі вже на груповому етапі. Проте, саме такою сумною перспективою опинився «Джуніорс» перед останнім туром групових перегонів. Здобувши у двох матчах лише одне очко, підопічні Євгена Чуприни розташувалася на останньому місці у групі D.

В останньому турі «Джуніорс» потрібно було не лише перемогти «Гатне», а й сподіватися на те, що «Прогрес» (Крюківщина) не здолає «Зеніт» (Петрівське), або якщо й здобуде перемогу, то з меншою різницею, ніж це зроблять шпитьківчани.

Підопічні Євгена Чуприни не стали відкладати вирішення завдання на другий тайм, а з самого початку матчу захопили ініціативу та активно пішли у наступ. Вже на 4-й хвилині Максим Куба, опинившись у штрафному майданчику суперника, отримав удар по ногах, за що арбітр призначив пенальті. Шкода, проте, удар Станіслава Самара прийшовся у стійку воріт. Незважаючи на цю прикрість, шпитьківчани продовжили домінувати. Здавалося, що м’ячі у сітці воріт «Гатне» - це лише питання часу. Але на чужій половині поля «юніори» діяли занадто вже розслаблено, допускаючи багато браку.

Згодом, загроза воротам номінальних гостей взагалі зникла. Натомість, «Гатне» все впевненіше переходив у наступ, створюючи проблеми захисникам та голкіперу «Джуніорс». І якщо в одному з епізодів Хіміч встиг зреагувати та накрити м’яч на лінії воріт, то після удару Валерія Сезановича, якого на побачення з голкіпером вивів Андрій Кунцевич, Артур вже не зміг врятувати шпитьківчан. Як то кажуть, запахло смаженим…

Проте, ще до завершення першого тайму «Джуніорс» не лише відігрався, а й вийшов вперед. Переломити перебіг подій на футбольні поля допомогла заміна одного з футболістів, який знаходиться у команді на перегляді. Протягом двох хвилин у воротах суперника двічі відзначився Дмитро Кульгук. У першому епізоді лівий півзахисник замкнув подачу Максима Куби з правого флангу, а у другому він вдало зіграв на добиванні.

По перерві, шпитьківчани пропустили швидкий м’яч. Одначе, він лише додав мотивації команді Євгена Чуприни. Вдруге «Джуніорс» вивів вперед Курята, якому асистував Куба. Згодом, Віктор заробив пенальті, який реалізував Колесник. А за декілька хвилин Мороз замкнув подачу Кульгука з лівого флангу та довів рахунок до 5:2 на користь шпитьківчан.

На досягнутому команда не зупинилася. Шпитьківчани створили ще з десяток гольових моментів. Декілька разів «Гатне» відверто врятував воротар Андрій Брагинець. У двох епізодах, коли м’яч таки побував у сітці воріт, лайнсмен зафіксував офсайд. Свій шанс не змарнував лише Колесник, оформивши таким чином дубль – 6:2

У другому матчі «Зеніт» (Святопетрівське) впевнено переграв «Прогрес» з Крюківщини (4:1), а це означає, що «Джуніорс» з другого місця кваліфікувався у чвертьфінал турніру. Наступним суперником шпитьківчан стане «Гостинний Двір» - команда, яку «юніори» здолали у півфіналі Меморіалу Чанових-2017.

«Джуніорс» (Шпитьки) – СК «Гатне» 6:2

Голи:  Кульгук 43, 45, Курята 54, Колесник 60 пен, 81, Мороз 68 - Сезанович 32, Лях 51

На 4-й хвилині Самар не реалізував пенальті (стійка)

"Джуніорс": Хіміч, Куба, Ятленко, Дердель, Самар, Курята, Колесник, Левенець, Кульгук, два гравці на перегляді. На заміну виходили: Мороз, Костяний, Шут

"Гатне": Брагинець, Медведенко, Іщенко, А.Безпалий, Костенко, Цебелко, Орлов, Гаврушин, Давиденко, Сезанович, Кунецевич. На заміну виходили: О.Безпалий, Огородник, Попадюха, О.Сафончик, Погребний, Лях, А.Сафончик