17-18 березня команда «Джуніорс» проведе три матчі.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
16 марта 2018, 16:41

Хоча прогнози синоптиків на найближчий вікенд невтішні, «Джуніорс» без футболу не залишиться. 17-18 березня команда Сергія Шута проведе аж три футбольних матчі.

У суботу шпитьківчани у рамках групового етапу Меморіалу Кирсанова зустрінуться з «Авангардом» (Бзів). Торік команда Сергія Карпенко потіснила «Джуніорс» з обласного трону. «Авангард» двічі переграв шпитьківчан у чемпіонаті Київщини, а також здолав суперника у півфіналі Кубка регіональних чемпіонів. Цікаво, що всі три зустрічі завершилися з однаковим рахунком – 1:0.

На Меморіалі Кирсанова «Авангард» стартував з переконливої перемоги над юнаками «Любомира» (Ставище) – 5:2, а «Джуніорс», в свою чергу, з рахунком 2:3 поступився «Чайці».

Матч «Авангард» - «Джуніорс» відбудеться на «Козак-Арені», що у Петропавлівській Борщагівці, 17 березня, а його початок запланований на 10:00. На цьому ж стадіоні, 18 березня, шпитьківчани «познайомляться» з новачком Вищої ліги Київської області – «ДГ Шевченківське» (Денихівка). Підопічні Олександра Солов’яна провели на турнірі вже два матчі, але поки що їм нічим похвалитися. У першому турі вони з рахунком 0:5 поступилися «Чайці», а у другому на останніх секундах втратили перемогу над юнаками «Любомира» зі Ставища – 1:1. Початок матчу «ДГ Шевченківське» - «Джуніорс» - 11:00.

Також у неділю, 18 березня, шпитьківчани продовжать боротьбу на Меморіалі Чанових. У першому турі «Джуніорс» розійшовся миром з «Прогресом» (Крюківщина). «Юніори» дуже швидко пропустили два м’ячі, проте, ще до перерви відігралися. Другий тайм пройшов на зустрічних курсах. Нагоди для взяття воріт мали обидві команди, але жодного з них не реалізували – 2:2.

У другому турі «Джуніорс» зустрінеться з лідером своєї групи – «Зенітом» (Святопетрівське), який стартував з перемоги над СК «Гатне» (4:2). Матч відбудеться у Вишневому, початок – 15:30.