Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Indoor Football League: «Джуніорс» - у півфіналі!

Indoor Football League: «Джуніорс» - у півфіналі!

За тур до фінішу групового етапу «Джуніорс» достроково здобув путівку до «фіналу чотирьох» Indoor Football League. 24-25 лютого команда Сергія Шута матиме нагоду захистити титул чемпіона Indoor Football League.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
13 февраля 2018, 10:43

У вирішальному матчі за четверту путівку до півфіналу «Джуніорс» зустрівся з ірпінським BabyArtClub. Господарі майданчика першими вийшли вперед. Проте, не змогли втримати переможний результат. Ще до перерви шпитьківчани зрівняли рахунок, а на першій хвилині другого тайму приголомшили суперника, відправивши у його сітку воріт ще два м’ячі. Героєм зустрічі став Дзюба, в активі якого хет-трик. Причому два з трьох м’ячів гравець «Джуніорс» забив відмінними ударами зі штрафного, а ще один – майстерно завершивши контратаку команди.

Завдяки перемозі над прямим конкурентом «Джуніорс» став недосяжним для переслідувачів та з четвертого місця кваліфікувався до півфіналу. Путівку до вирішального матчу турніру шпитьківчани розіграють 24-го лютого з переможцем групового етапу – «Кудрівкою».

BabyArtClub (Ірпінь) – «Джуніорс» (Шпитьки) 1:3

Голи: Горло 5 - Дзюба 9, 21, 21

«Джуніорс»: Соколовський, Накаєв, Шко’О, Шут, Семикін, Черновол, Арановський, Гордієнко, Директоренко, Дзюба, Бакум, Мишко