Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Перемогла дружба

Перемогла дружба

У центральному протистоянні шостого туру Indoor Football League переможця не виявлено.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
12 декабря 2017, 12:37

У центральному протистоянні шостого туру Indoor Football League переможця не виявлено. «Джуніорс» та «Skidka» видали дуже цікавий та напружений матч, проте, у підсумку розійшлися миром.

Шпитьківчани довго розгойдувалися, аж поки не увімкнули максимальні швидкості. До того часу команда Сергія Шута встигла пропустити двічі, а могло бути й значно більше, якби не відмінна гра на лінії воріт Юрія Балашева.

Налагодивши свою гру, «юніори» досить швидко відіграли гандикап у два м’ячі, а згодом взагалі вийшли вперед. На жаль, за декілька секунд до перерви гравцю збірної України з пляжного футболу Олегу Зборовському вдалося вдруге у матчі переграти Юрія Балашева. Тому на перерву суперники пішли за рахунку 3:3.

У другому таймі команди ще раз обмінялися голами, після чого почали більше уваги приділяти обороні власних воріт. Проте, гольових моментів все рівно не бракувало – вирвати перемогу міг як «Джуніорс», так й «Skidka». У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 4:4, яка стала закономірним результатом.

Наразі «Джуніорс» залишається у турнірній таблиці третім, відстаючи від «Skidka» на три очки, а від «BabyArtClub» - на чотири. Саме з останньою команда Сергія Шута зустрінеться у наступному турі, а через день шпитьківчане зіграють перенесений матч з ірпінським «Восходом».

«Джуніорс» (Шпитьки) - «Skidka» (Ірпінь) 4:4

Голи: Шко'О 10, 15, Байдачний 14, Алекс 22 - Пантелейчук 6, Зборовський 8, 20, Цой 27

«Джуніорс»: Балашев – Байдачний, Шут, Шко'О, Алекс, Бутко, Шпичка, Глуцький