Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/77 хвилин переживань

77 хвилин переживань

Несподівані проблеми виникли у «Джуніорс» у 27-му турі чемпіонату Київщини.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
31 октября 2017, 08:43

Несподівані проблеми виникли у «Джуніорс» у 27-му турі чемпіонату Київщини. Підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева змусили понервувати своїх прихильників у матчі з аутсайдером турніру – столичним «Монолітом».

Не сказати, що шпитьківчани грали погано (бували й набагато гірші поєдинки), проте, реалізація залишила бажати кращого. І поки футболісти «Джуніорс» марнували один гольовий момент  за іншим, кияни втілили у забитий м’яч ледь не єдину свою нагоду – стрімку контратаку технічним ударом завершив Дмитро Кабачок.

Розмочити, здавалось зачаровані ворота «Моноліта» шпитьківчанам вдалося аж на 59-й хвилині зустрічі: Володимир Ординський вистрибнув вище всіх у штрафному майданчику киян та головою замкнув подачу Івана Кривошеєнка. Втім, запах сенсації витав у повітрі ще близько третини години, поки Ординський та Кривошеєнко не обмінялися ролями. Цього разу Володимир виступив у якості асистента, віддавши м’яч під удар партнеру, а Іван ударом з 11-метрів поцілив у дальній кут.

Слід віддати належне футболістам, які вийшли у складі «Джуніорс» на заміну, зокрема Євгену Колеснику та Вадиму Костяному. Останній прийняв участь у трьох результативних атаках та у підсумку записав до свого активу результативну передачу. Щодо Колесника, то Євген з перших хвилин другого тайму активно включився в гру та декілька разів був близьким до цілі. Доля винагородила півзахисника за наполегливість у кінцівці матчу. На останній хвилині Євген невідпорним ударом добив м’яч у сітку після сейву голкіпера, який виграв дуель у Костяного. А вже у компенсований арбітром час Колесник поцілив у порожні ворота, скориставшись відмінною передачею Вадима з правого флангу.

Перемога з рахунком 4:1 залишила «Джуніорс» у чемпіонських перегонах. Були сподівання на те, що саме у 27-му турі  чемпіонату Київщини шпитьківчани скоротять відставання від лідера – «Авангарду». Втім, ці сподівання не виправдала «Десна». Команда з Погребів на виїзді без шансів поступилася супернику – 0:3. Тож, за три тури до завершення обласного чемпіонату відстань між «Авангардом» та «Джуніорс» все ще становить п’ять очок. Найближчої суботи шпитьківчани прийматимуть «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка), а команда Сергія Карпенка вдома зіграє з «Любомиром» (Ставище).

«Моноліт» (Київ) – «Джуніорс» (Шпитьки) 1:4

Голи: Кабачок 16 – Ординський 59, Кривошеєнко 77, Колесник 90, 90+2

«Джуніорс»: Стриж, Куба, Самар, Чуприна, Верхов, Торшин, Кривошеєнко, Скороход, Байдачний, Бамба, Ординський. На заміну виходили: Колесник,Костяний, Ремезовський, Курята, Черновол.