Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Доля чемпіонства вирішиться у останньому турі

Доля чемпіонства вирішиться у останньому турі

Як і на першому етапі чемпіонату Києво-Святошинського району, зустріч «Джуніорс» і «Софії» ознаменувалася справжньою гольовою зливою.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
16 октября 2017, 20:12
1

Як і на першому етапі чемпіонату Києво-Святошинського району, зустріч «Джуніорс» і «Софії» ознаменувалася справжньою гольовою зливою. Щоправда, цього разу забивали переважно шпитьківчани та й навіть ніякого натяку на якусь інтригу не було. У кожному з таймів команда Сергія Шута відвантажила у ворота суперника по чотири м’ячі. Автором двох з них став сам граючий президент «Джуніорс». Спочатку Сергій Шут замкнув простріл Юрія Щериці, а потім скористався передачею Ващенка та реалізував вихід віч-на-віч з воротарем.

Назар взагалі був одним з найактивніших на полі. У першому таймі правий вінгер асистував Маринчуку, після чого й сам забив, одним рухом перехитривши двох захисників «Софії». Відзначився ще й Олексій Ремезовський, для якого цей гол став вже третім за останні два тижні – ось як захисника надихнуло народження дитини!

Одним словом, «Джуніорс» «покуражився». Проте, доля чемпіонського титулу досі не вирішена. Оскільки в іншому матчі ФК «Музичі» з рахунком 4:0 розбили «Гореничі-1960», то чемпіон Києво-Святошинського району визначиться в останньому турі.  Щоб здобути золоті нагороди шпитьківчанам необхідно переграти в гостях минулорічного чемпіона – «Гореничі-1960». За іншого результату сподіватися на осічку ФК «Музичі» марно, адже конкурент «Джуніорс» зіграє проти аутсайдеру чемпіонату – «Арсенал» (Боярка), що програв сім з восьми попередніх матчів.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Софія» (Софіївська Борщагівка) 8:1

Голи: Черновол 15, Маринчук 22, 44, Ващенко 30, Щериця 60, Шут С. 75, 84, Ремезовський 80

«Джуніорс»: Глушковський, Дердель, Самар, Курята, Швець, Маринчук, Скороход, Ващенко, Верхов, Черновол.

На заміну виходили: Ремезовський, Щериця, С. Шут, Левенець, Гордієнко.