Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Анонс футбольного вікенду

Анонс футбольного вікенду

Найближчого вікенду, 14-15 жовтня, на «Джуніорс» очікують два відповідальні матчі.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
13 октября 2017, 12:12

Найближчого вікенду, 14-15 жовтня, на «Джуніорс» очікують два відповідальні матчі. За традицією, у суботу шпитьківчани зіграють у чемпіонаті Київської області, а в неділю продовжать боротьбу у чемпіонаті Києво-Святошинського району.

На обласній арені суперником команди Сергія Шута стане «Межигір’я». Колектив з села Нові Петрівці (Вишгородський район) минулого року виборов звання чемпіона Києва, а у цьому сезоні ставив за мету поборотися за золоті медалі чемпіонату Київщини. Втім, наразі команда Максима Калінкіна на чемпіонське звання вже не претендує. У 22 матчах «Межигір’я» набрало 39 очок, що на 23 менше, аніж у лідера – «Авангарду» (Бзів).

Проте, підопічні Юрія Клиновського, так чи інакше, ще можуть вплинути на чемпіонські перегони. У другому колі вони відібрали важливі очки у «Десни» з Погребів (нічия 3:3), причому по ходу зустрічі поступалися з рахунком 0:3. Також «Межигір’я» нав’язало боротьбу «Авангарду», який здобув перемогу з рахунком 3:2. Тож, тепер команда Максима Калінкіна спробує підставити підніжку ще й «Джуніорс». До речі, матч першого кола з «Межигір’ям» був дуже непростим для шпитьківчан. Вирвати перемогу підопічним Вадима Гордієнка вдалося лише на передостанній хвилині основного часу – 2:1. Автором переможного голу став Віталій Черновол.

Матч «Джуніорс» - «Межигір’я» відбудеться 14 жовтня у Вишневому, початок – о 16:00.

Недільного ранку, о 10:00, на столичному стадіоні «Локомотив» розпочнеться матч передостаннього - восьмого туру чемпіонату Києво-Святошинського району «Джуніорс» - «Софія» (Софіївська Борщагівка). До поєдинку шпитьківчани підходять у статусі лідера, випереджаючи найближчого переслідувача – ФК «Музичі» на одне очко. Щодо «Софії», то ця команда наразі посідає передостаннє – дев’яте місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі лише сім очок.

У минулому турі «Софія» з рахунком 1:8 поступилася ФК «Музичі». Причиною настільки нищівної поразки стала відсутність кількох провідних гравців команди. Тоді як у бойовому складі «Софія» здатна створити проблеми фаворитам – це нещодавно відчув на собі «Гостинний Двір». Після першого тайму вишнівчани поступалися опоненту з рахунком 0:1, і лише після перерви спромоглися схилити шальки терезів на свою користь.

Нагадаємо, що «Джуніорс» і «Софія» зустрічалися на першому етапі чемпіонату. У Вишневому тоді перемогли шпитьківчани, а вболівальникам матч запам’ятався величезною кількістю забитих м’ячів. На перерву команди пішли за рахунку 4:2 на користь «Джуніорс». Але вже на початку другого тайму «Софія» відігралася, після чого мала чудові нагоди вийти вперед. Переломним став гол Герасіме Резесідзе, який влітку перебрався з «Джуніорс» у клуб першої ліги України – «Черкаський Дніпро». У підсумку матч завершився перемогою шпитьківчан – 6:4. Чекаємо від команд на повторення спектаклю і сподіваємося на перемогу «Джуніорс»!