Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Хепі-енд

Хепі-енд

Матч сьомого туру чемпіонату Києво-Святошинського району, в якому «Джуніорс» на виїзді протистояв «Гостомелю», нагадував гостросюжетний трилер у кращих традиціях Голівуду.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
9 октября 2017, 14:00
Хепі-енд

Вже на десятій хвилині здалося, що доля зустрічі вирішена. До цього часу шпитьківчани забили у ворота суперника два м’ячі. Спочатку Назар Ващенко реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером, а згодом Олексій Ремезовський розстріляв ворота після вдалої скидки Богдана Дерделя.

Надалі «Джуніорс» продовжував домінувати на полі та створювати гольові моменти. І якщо Ващенку не вдалося використати ще один вихід тет-а-тет з голкіпером, то Байдачний свого шансу не змарнував. Отримавши передачу від Маринчука Андрій відправив м’яч поміж ніг Вадиму Загнітку. А вже на початку другої половини зустрічі Байдачний довів рахунок до 4:0 на користь «Джуніорс». Цього разу універсальний солдат шпитьківчан після рикошету від захисника в дотик з кількох метрів розстріляв ворота «Гостомеля».

Проте, вже за хвилину господарям поля вдалося скоротити рахунок. Відмінний удар з дальньої дистанції вдався Андрію Фещенко. Капітан «Гостомеля» не залишив жодних шансів Глушковському, поціливши точнісінько у «дев’ятку». Цей гол розбудив господарів поля. Команда Олега Ступака великими силами пішла вперед, а тут ще й дуже невчасно прикрої помилки припустився воротар «Джуніорс». Після подачі Марченка з правого флангу Глушковський невдало зіграв на виході, чим скористався Руслан Періжок. Нападник «Гостомеля» поцілив у порожні ворота, після чого не забув подякував голкіперу за подарунок.

В середині другого тайму господарі поля скоротили рахунок до мінімуму – дубль оформив Руслан Періжок. Цього разу нападник «Гостомеля» скористався скидкою партнера, який після подачі з кутового виграв боротьбу на другому поверсі. Стало тривожно. «Гостомель» на куражі продовжував бігти вперед, а «Джуніорс» не вдавалося відшукати свою попередню гру.

Покращити ситуацію шпитьківчанам вдалося за допомогою замін: з появою на полі Левенця та Гарасюти біля воріт «Гостомеля» знову стала виникати небезпека. Так, Вадим Загнітко щонайменше тричі врятував свою команду від пропущених м’ячів. Воротар впорався з небезпечними ударами Маринчука, Скорохода та Піскуна. Підопічні Олега Ступака також агресивно діяли в атаці та намагалися будь що відігратися. Втім, Глушковський надалі діяв надійно.

Інтрига у матчі зберігалася до останньої хвилини, коли Маринчук, отримавши пас від Гарасюти, з близької відстані переграв голкіпера. А у компенсований арбітром час Денис оформив дубль. Півзахисник «Джуніорс» отримав передачу від Куби та майстерно перекинув м’яч через голкіпера. Ось такий хепі-енд для шпитьківчан.

А чи буде щасливим закінчення чемпіонату Києво-Святошинського району для «Джуніорс» дізнаємося за два тижні. У наступному турі шпитьківчани зіграють з «Софією» (Софіївська Борщагівка), а потім вирушать у гості до поки що ще діючого чемпіона – «Гореничі 1960». Наразі відрив від найближчого переслідувача, яким є «Музичі», складає одне очко. Тож у наступних матчах «Джуніорс» влаштують лише перемоги.

«Гостомель» - «Джуніорс» (Шпитьки) 3:6

Голи: Фещенко 48, Періжок 52, 61 - Ващенко 8, Ремезовський 10, Байдачний 41, 47, Маринчук 90, 90+3

"Джуніорс": Глушковський, Курята, Ремезовський (Сачок, 46, Левенець, 70), Самар, Дердель (Піскун, 60), Куба, Маринчук, Скороход (Шут, 90+3), Ващенко (Щериця, 46), Верхов (Байдачний, 16), Черновол (Гарасюта, 74)