Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/У полоні домашнього поля

У полоні домашнього поля

Цьогорічний чемпіонат Києво-Святошинського району можна порівняти з англійською Прем’єр-лігою.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
25 сентября 2017, 20:08

Цьогорічний чемпіонат Києво-Святошинського району можна порівняти з англійською Прем’єр-лігою. Не за рівнем команд, суддівства і фінансами, а з точки зору інтриги. Як і в Англії, в Києво-Святошинському районі боротьбу за перемогу ведуть одразу чотири, а може й навіть п’ять команд, а інші у будь-який момент готові зробити болючу підніжку фаворитам. Саме це трапилося у Шпитьках, де лідер районних перегонів поступився «Зеніту».

Здолавши прямих конкурентів – «Гостинний Двір» та «Музичі» шпитьківчани вийшли на пряму дорогу до другого в історії чемпіонського звання. І, щоб продовжити рухатися цією дорогою, потрібно не втрачати очок з командами, які значно поступаються у класі «Джуніорс» та іншим претендентам на золоті медалі у класі. На жаль, від невдач ніхто не застрахований. Буквально просидівши весь другий тайм на воротах суперника, команда Сергія Шута у підсумку так і не забила бодай одного м’яча. Більше того, на останній хвилині основного часу, за класикою жанру, зловила гаву, пропустивши стрімку контратаку, та програла – 0:1.

Чи мала місце недооцінка суперника? Мабуть, ні. Завжди і всюди, чи то чемпіонат району, чи чемпіонат Англії, на лідера всі команди налаштовуються по-особливому. І «Зеніт» - не виняток. А тут ще й поле шпитьківського стадіону зіграло за гостей. Його незадовільний стан практично повністю нівелює різницю команд у класі, адже демонструвати на такому «газоні» цікавий, комбінаційний футбол просто неможливо. На перший план виходять бійцівські якості, вміння боротися на другому поверсі – і ось в цьому «Зеніт» переважив «Джуніорс».

Не обійшлося без помилок арбітрів. Не будемо перерахувати усі епізоди, в яких головний рефері чому приймав рішення на користь гостей – це зайве. Проте, один момент вартує особливої уваги. В середині другого тайму Віталій Черновол перехопив м’яч та вже тікав віч-на-віч з воротарем. Але останній захисник відверто завалив нападника на газон, що помітили навіть кроти, які вже давно прописалися під шпитьківською футбольною ареною. Пенальті? Штрафний удар? Жовта картка, яка стала б для гравця «Зеніта» другою у матчі і автоматично перетворилася б на червону? Ні, ні, ні…

Що ж, залишається лише налаштовуватися на наступні чотири матчі, у яких права на помилку більше нема, і, чекати… Чекати, поки в Шпитьках, нарешті, з’явиться стадіон, за який не було б соромно.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Зеніт» (Святопетрівське) 0:1

«Джуніорс»: Глушковський, Дердель, Самар, Курята, Швець, Торшин, Маринчук, Куба, Байдачний, Ващенко, Щериця. На заміну виходили: Гарасюта, Черновол, Піскун, Шут Д.