Блог ФК Джуніорс

Очікуваний розгром

Матч 21-го туру чемпіонату Київської області, в якому «Джуніорс» приймав ФК «Обухів», очікувано завершився перемогою шпитьківчан. Гра у виконанні підопічних Вадима Гордієнка все ще далека від ідеалу. Проте, клопотів із здобуттям обов’язкових трьох очок чемпіон Київщини цього разу не мав.

Долю зустрічі було вирішено наприкінці першого тайму, коли протягом двох хвилин Олександр Скороход двічі пробив воротаря ФК «Обухів». У першому епізоді «Рекс» виявився найкмітливішим у штрафному майданчику суперника: поки всі закцентували увагу на арбітрі, який мав прийняти рішення щодо гри рукою захисника, Сашко про всяк випадок пробив у ближній кут. М’яч від ноги голкіпера опинився в сітці. У наступній атаці нападник «Джуніорс» головою замкнув подачу Бамби, який на фланзі легко переграв опікуна.

Перед матчем

По-перерві шпитьківчани розвинули успіх. На 68-й хвилині нагадав про себе Андрій Байдачний, який зіграв на незвичній для себе позиції правого захисника. Кращий бомбардир «Джуніорс» забив свій 13-й м’яч у сезоні, пробивши голкіпера сильним ударом з 25 метрів. А вже у компенсований арбітром дебютний гол у складі шпитьківчан провів Іван Кривошеєнко. Досвідчений півзахисник завершив контратаку, спокійно реалізувавши вихід віч-на-віч з воротарем.

Відзначимо, що остаточний рахунок матчу міг би бути значно більшим, якби шпитьківчани відповідальніше поставилися до створених нагод. Один лише Максим Куба не використав щонайменше три шанси вразити ворота суперника (ні, з такою реалізацією до «Барселони» не запросять)! Також чудовими нагодами не скористалися Бамба, Ординський, Байдачний, а також граючий президент «Джуніорс» Сергій Шут. Щоправда, й гостям є про що шкодувати. На останніх хвилинах господарів поля спочатку врятував Євген Стриж, а потім – каркас воріт.

олеоле

Завдяки перемозі над ФК «Обухів» «Джуніорс» дещо скоротив відставання від «Десни», яка, перемагаючи по ходу зустрічі «Межигір’я» з рахунком 3:0, примудрилася втратити перемогу (3:3). Тепер від команди В’ячеслава Руженцева шпитьківчан відділяє два очки, але чемпіон Київщини все ще має гру в запасі. В той же час до «Авангарда» залишається чотири залікових пункти. Хоча представник Баришівського району також був близьким до втрати очок. Переможний м’яч у ворота «Кристала» з Козина підопічні Сергія Карпенка забили лише на передостанній хвилині зустрічі – перемога 2:1.

«Джуніорс» - «Обухів» 4:0

Голи: Скороход 43, 44, Байдачний 68, Кривошеєнко 90+1

«Джуніорс»: Хіміч, Ремезовський, Самар, Курята, Куба, Колесник, Маринчук, Кривошеєнко, Бамба, Костяний, Скороход. На заміну виходили: Торшин, Ординський, Байдачний, Стриж, Шут.