У 2-му турі чемпіонату Києво-Святошинського району «Джуніорс» зазнав поразки.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
16 мая 2017, 10:27

Протистояння «Джуніорс» і «Гостинного Двору» набули принципового характеру. Воно і недивно, адже обидві команди входять до когорти лідерів Києво-Святошинського футболу, ставлять перед собою максимальні завдання і претендують на найвищі місця. Минулого року суперники обмінялися у районному чемпіонаті домашніми перемогами з рахунком 3:1. А вже в цьому році їх шляхи встигли перетнутися у півфіналі Меморіалу Чанова. Основний час зустрічі завершився внічию 1:1, тоді як в серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулася шпитьківчанам.

У чемпіонаті Києво-Святошинського району «Джуніорс» та «Гостинний Двір» стартували з впевнених перемог, забивши у ворота суперників однакову кількість м’ячів. Шпитьківчани з рахунком 7:2 розбили «Локомотив» (Вишневе), а «гостинка» перемогла «Арсенал» (Боярка) – 7:0. У особистій зустрічі, що відбулася недільного вечора у Вишневому, суперники визначили фаворита групи А.

На превеликий жаль, «Джуніорс» не продемонстрував свою кращу гру. Навіть більше, звітний матч став найгіршим для команди у цьому році (маємо надію, що таким він і залишиться).  Якщо попередні невдачі ще можна було списати на якісь зовнішні сили, то в поразці від «Гостинного Двору», крім самих себе, звинувачувати нема кого. Варто визнати, що суперник в цей день просто був кращим.

Срібний призер чемпіонату району добре вивчив сильні сторони «Джуніорс»: команда Костянтина Сахарова високо зустрічала і пресингувала суперника і таким чином позбавила шпитьківчан можливості швидко виходити з оборони через короткі передачі. Не проходили в «Джуніорс» і довгі передачі: єдиному нападнику команди було важко протистояти більш габаритним захисникам, за м’яч зачепитися не вдавалося. На флангах атаки не спостерігалося звичної гостроти, а в центрі поля підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева не змогли «зв’язати» гру, за що слід дорікнути півзахисникам.

Типовий для себе футбол шпитьківчани продемонстрували лише на перших хвилинах зустрічі, коли провели блискучу показову атаку. Ремезовський, Скороход, Ткаченко та Маринчук в дотик розірвали оборону «Гостинного Двору» та вивели на ударну позицію Байдачного. Андрій трохи забарився з ударом, після чого спробу Скорохода поцілити у дальній кут ліквідував Скибенко, а Маринчук на добиванні пробив вище воріт.

Далі моменти виникали лише біля воріт «Джуніорс». Постріл Рудюка у ближній кут відбив Глушковський. За хвилину правильно обрана позиція дозволила Сашку накрити м’яч після удару вихованця київського «Динамо» Романа Адаменка. Постолатєв з передачі Андрейчікова відправив м’яч над поперечиною, а у наступній атаці Максим не влучив у дальній кут. Звісно, постійно щастити не може. Врешті-решт, на 29-й хвилині, м’яч опинився в сітці воріт шпитьківчан. Гвоздевич у центрі поля розібрався з Торшином та Маринчуком, наблизився до штрафної і вистрілив у дальню дев’ятку – Глушковський був безсилим.

На цьому неприємності для «Джуніорс» не закінчилися. Спочатку через травму поле передчасно залишив Байдачний, а згодом на відверту провокацію Гвоздевича повівся Торшин. Сергій жбурнув м’ячем в Андрія, через що півзахисник «Джуніорс»  відмахнувся ногою. За всіма канонами футбольних правил арбітр мусив винести однаковий вердикт для обох учасників епізоду. Це підтвердили і деякі діючі та колишні арбітри, які після матчу переглянули момент. Проте, Олександр Тітов, який знаходився поруч з епізодом і мав би все бачити, чомусь обмежився лише червоною карткою для гравця «Джуніорс». В той час як Гвоздевича взагалі залишив без покарання.

Щойно вщухли емоції, як футболіст, що ще минулої осені грав у першій лізі України, знову опинився в епіцентрі уваги. Цього разу Гвоздевич вже нікого не провокував: проти Сергія жорстко зіграв Олексій Ремезовський, за що представники «Гостинного Двору» вимагали вилучити захисника «Джуніорс». Тітов обмежився винесенням попередження: арбітри, які дали оцінку попередньому епізоді, зійшлися в думці, що цього разу Олександр ухвалив правильне рішення.

На щастя, футболісти обох команд заспокоїлися. Далі матч проходив у спокійній, спортивній атмосфері, без грубощів. Звісно, граючи у меншості шпитьківчанам довелося непросто. Команда вдало тримала оборону, аж поки на останніх секундах першого тайму не помилився Верхов. Володимир забарився з м'ячем, чим миттєво скористався суперник. Постолатєв вивів Гвоздевича на побачення з Глушковським, і Сергій оформив дубль.

У другому таймі «Гостинний Двір» зіграв строго по рахунку. Команда Костянтина Сахарова вичікувала свого шансу добити гостей на контратаці. Нагоди у вишнівчан забити третій м’яч були. Зокрема, Бляхарський з лінії воротарського майданчика пробив повз ворота, а Скаскевич не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. Проте варто віддати належне і «Джуніорс». Не дивлячись на складну ситуацію, шпитьківчани не здавалися і намагалися переломити хід зустрічі. Повернути інтригу поєдинку міг Верхов або Фабунмі. В середині другого тайму потужний удар Володимира під поперечину відбив Скибенко, а Ола не влучив у порожні ворота після подачі з кутового та невдалої гри воротаря на виході.

У підсумку – 2:0 на користь господарів, які продовжують очолювати турнірну таблицю. «Джуніорс» за підсумками двох турів розмістився на п’ятій сходинці. Попереду ще сім матчів, тож шпитьківчани мають можливість виправити ситуацію, щоб на другому етапі змагань взяти реванш. Варто лишень зробити правильні висновки та продовжувати впевнено рухатися далі!

«Гостинний Двір» (Вишневе) – «Джуніорс» (Шпитьки) 2:0

Голи: Гвоздевич 29, 45+2

«Гостинний Двір»:  Скибенко, Дробот, Адаменко (Скаскевич, 76), Юхименко, Рудюк, Андрейчіков (Аландарев, 62, Сіренко, 76), Бляхарський, Гвоздевич (Волинець, 46), Постолатєв

«Джуніорс»: Глушковський, Самар, Курята, Верхов (Пантелейчук, 62), Ремезовський, Торшин, Маринчук, Ткаченко (Резесідзе, 46), Скороход, Дердель (Куба, 46), Байдачний (Фабунмі, 25)

Попередження:  Скаскевич 38 – Ремезовський 38, Самар 85

Вилучення: Торшин 35