Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/«Джуніорс» громить «Оболонь-Бровар-2»

«Джуніорс» громить «Оболонь-Бровар-2»

Дубль Байдачного та голи Левенця, Чуприни і Маринчука принесли шпитьківчанам перемогу з рахунком 5:1!

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
24 апреля 2017, 16:56

Матч 4-го туру чемпіонату Київської області, у якому «Джуніорс» приймали «Оболонь-Бровар-2» (Київ), завершився впевненою перемогою шпитьківчан. Чинний чемпіон Київщини «відвантажив» у сітку воріт суперника п’ять м’ячів, на що кияни відповіли лише одним влучним ударом.

Початок погрому «пивоварів» вже на 5-й хвилині зустрічі поклав Андрій Байдачний. Відзначимо роль Олександра Левенця у цьому голі – він зробив все: перехопив м’яч у центрі поля, «протягнув» його до штрафного майданчика, обіграв захисника та віддав на партнера. Байдачному залишалося лише підставити ногу та поцілити у порожні ворота.

У середині першого тайму «Джуніорс» збільшив перевагу до двох м’ячів. Цього разу відзначився вже сам Левенець. Олександр обікрав в штрафному майданчику захисника, після чого поцілив у дальній кут. Втім, вже за одну хвилину «пивовари» скоротили відставання у рахунку до мінімуму, забивши свій єдиний у матчі гол. Прокопенко, винирнувши з-за спин захисників та випередивши голкіпера, у дотик переправив м’яч у ворота після передачі партнера.

Однак, на перерву команди пішли все ж таки за переваги «Джуніорс» у два голи. Гол «в роздягальню» киянам забив Чуприна. Капітан шпитьківчан добив м’яч у сітку після «сейву» Дьохтяра, який відбив удар «Рекса» Олександра Скорохода.

У другому таймі він допоміг партнерам по команді забити ще два м’ячі. На 76-й хвилині Торшин відібрав м’яч у центрі поля та віддав на Скорохода. Олександр продовжив на Кубу. Макс витримав паузу та, дочекавшись забігання земляка, повернув м’яч «Рексу». Олександр у дотик прострілив вздовж воріт, а Маринчук елегантно п’ятою переправив м’яч у ворота.

Крапку у матчі поставив Байдачний. Андрій в дотик замкнув подачу після сольного проходу по правому фланзі Скорохода. До речі, це вже третій гол Байдачного у нинішньому сезоні (саме стільки він забив у 16 матчах минулого сезону). Нагадаємо, що свій перший м’яч Андрій провів у попередньому турі, поціливши у ворота «Патріота» (Баришівський район).

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Оболонь-Бровар-2» (Київ) 5:1

Голи: Байдачний 5, 80, Левенець 27, Чуприна 44, Маринчук 76 - Прокопенко 28

«Джуніорс»: Стриж, Чуприна, Самар, Куба, Верхов (Ремезовський, 59), Скороход, Ткаченко (Маринчук, 65), Левенець (Колесник, 77), Байдачний (Черновол, 80), Резесідзе (Курята, 80), Бутко (Торшин, 73)

«Оболонь-Бровар-2» (Київ): Дьохтяр, Нагорняк (Панін, 83), Гамула, Островський, Прокопенко, Литченко, Козачек (Гусак, 40), Єлісєєв, Галич, Зіпцер, Рябцев (Асадов, 68)