Tribuna/Футзал/Блоги/ФК Джуніорс/Чемпіонат Києво-Святошинського району: в кроці від півфіналу

Чемпіонат Києво-Святошинського району: в кроці від півфіналу

«Джуніорс» перемагає «Софію».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
27 февраля 2017, 20:21

Несподіванки не сталося: аутсайдер групи А не створив проблем діючому чемпіону – ФК «Джуніорс» у п’ятому турі чемпіонату Києво-Святошинського району з футзалу розбив «Софію» з рахунком 12:4.

Перший тайм став бенефісом Максима Концеби, який забив у ворота суперника аж чотири м’ячі. А вже після перерви знетямлену «Софію» добивали Андрій Назаров та Ростислав Сачок (обидва відзначилися хет-триком). Останній, до речі, претендує на здобуття титулу кращого бомбардира турніру. Наразі в активі Ростислава є дев’ять влучних ударів, що на один менше, ніж у лідерів перегонів бомбардирів – Олега Остапенко та Олега Василяки.

Наступний матч «Джуніорс» проведе 5 березня, а зіграють шпитьківчани з принциповим для себе суперником – СК «Гатне». Перемога у цій зустрічі (початок о 16:00) не просто виведе «Джуніорс» у півфінал турніру, а ще й гарантує команді Сергія Шута перше місце у групі.

"Джуніорс" (Шпитьки) - "Софія" (Софіївська Борщагівка) 12:4

Голи: Концеба 3, 8, 15, 16, Сачок 17, 39, 39, Баранович 20, Назаров 23, 33, 37, Дудка 39 - Корж 11, Турченко 11, Шугайло 13, Кравченко 37

"Джуніорс": Дудка, Семикін, Назаров, Концеба, Баранович, Мишко, Шут, Сачок, Сіренко, Черновол