Tribuna/Футзал/Блоги/ФК Джуніорс/Феєрична перемога у Класіко IFL

«Джуніорс» переграв «Skidka.ua» - 5:1!

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
26 февраля 2017, 22:12

«Джуніорс» та «Skidka» - це, без перебільшення, гранди Indoor Football League. Ці команди п’ять разів зустрічалися між собою у фіналі турніру, тому кожна їх нова зустріч очікується з особливим нетерпінням. Не став винятком і звітний матч. Незважаючи на ранній початок (09:30), у залі зібралася чимала кількість глядачів, які з захопленням спостерігали за протистоянням головних фаворитів цього сезону.

У першому таймі команда Сергія Шута переграла суперника як по грі, так і в рахунку. Шпитьківчани надійно відіграли в обороні, лише перед перервою допустивши декілька прикрих помилок. Однією з них скористався нападник «Skidka», з близької відстані перегравши Денюжкіна.

Але ще до того у сітці воріт ірпінчан побували три м’ячі. Два з них на свій рахунок записав Іван Глуцький, який нещодавно повернувся з Ірану, де у складі збірної України приймав участь у турнірі з пляжного футболу.

По перерві перевагу мали вже футболісти «Skidka». Втім, втілити її у забиті голи команді Олександра Репехи не вдавалося, чому вона має «завдячувати» Денюжкіну. Воротар «Джуніорс» декілька разів врятував свою команду від пропущених м’ячів.

Напруга та інтрига у зустрічі зберігалася майже до фінального свистка. Апогею вона досягла за дві хвилини до завершення матчу, коли ірпінчани пішли у ва-банк, перелаштувавшись на гру з п’ятьма польовими. Вистоявши під тиском «Skidka», команда Сергія Шута на останній хвилині зустрічі забила два м’ячі. Окремо відзначити потрібно гол Віталія Денюжкіна, який після розіграшу кутового з власного штрафного майданчика «парашутом» закинув м’яча за комірець гравцям «Skidka». Тож відтепер «Джуніорс» - одноосібний лідер IFL!

«Джуніорс» - «Skidka» 5:1

Голи: Глуцький 7, 13, 40, Крошан 14, Денюжкін 40 – Сержао 19

«Джуніорс»: Денюжкін, Шут, Мишко, Гордієнко, Мельник, Директоренко, Глуцький, Крошан, Сандро,  Шпичка, Байдачний