«Джуніорс» вдруге на протязі місяця переміг «U-40».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
19 февраля 2017, 15:19

Незважаючи на перемогу з рахунком 6:1, друга зустріч з колективом «U-40» була не набагато легшою, за попередню. Різниця полягала у тому, що цього разу шпитьківчани зіграли більш відповідально. Як наслідок, команда Сергія Шута припустилася меншої кількості невимушених помилок та обрізок, що й стало запорукою успіху.

Як і місяць тому, донеччани у першому таймі дисципліновано зіграли в обороні. Розкрити щільні захисні редути суперника «Джуніорс» до перерви вдалося лише двічі. В середині першого тайму Мишко знайшов на дальній стійці Крошана, який у дотик пробив під поперечину. А за п’ять хвилин Мельник відправив м’яча поміж ніг одразу двом гравцям «U-40».

У другому таймі суперник «Джуніорс» помітно підсів – донеччани стали більше помилятися, чим власне і скористалися шпитьківчани, забивши ще чотири голи. Гордієнко технічно підсік м’яча над воротарем, Байдачний реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером, який йому влаштував Шут, а Крошан розстріляв ворота ударом з семи метрів. Справжньою окрасою зустрічі став ще один забитий Денисом гол. На 26-й хвилині Крошан ударом з 11-метрів відправив м’яча у самісіньку дев’ятку воріт.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «U-40» (Донецьк) 6:1

Голи: Крошан 10, 26, 33, Мельник 15, Гордієнко 25, Байдачний 36 – Чірва 6

«Джуніорс»: Денюжкін, Гордієнко, Шут, Крошан, Мишко, Мельник, Байдачний