Tribuna/Футзал/Блоги/ФК Джуніорс/У чемпіонаті Києво-Святошинського району - без втрат

У чемпіонаті Києво-Святошинського району - без втрат

«Джуніорс» здобув третю поспіль перемогу.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
13 февраля 2017, 20:27

ФК «Джуніорс» здобув третю перемогу у цьогорічному чемпіонаті Києво-Святошинського району з футзалу. На відміну від попередніх суперників шпитьківчан, «ПС-Віннер» вдалося нав’язати боротьбу діючому чемпіону. Інтрига у звітній зустрічі протрималася майже до фінального свистка.

Свою перевагу команда Сергія Шута втілила у забитий м’яч аж наприкінці першого тайму – відзначився Максим Концеба. Але на перерву команди пішли за нічийного рахунку – на останніх секундах м’яч  у ворота «Джуніорс» забив Роман Соловьюк.

Гол, автором якого на 30-й хвилині став Віталій Денюжкін, дозволив шпитьківчанам знову вийти вперед. Проте розслаблятися було зарано, адже рахунок 2:1 завжди залишає команді, що програє, непогані шанси відігратися. Всі питання щодо переможця пари ФК «Джуніорс» зняв лише за хвилину до завершення зустрічі – ефективну крапку поставив Ростислав Сачок.

За тиждень, 19 лютого, «Джуніорс» зіграє з ФК «Вишневе», який наразі є найближчим переслідувачем шпитьківчан. Від діючого чемпіона вишнівчани відстають на два очки.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «ПС-Віннер» (Боярка) 3:1

Голи: Концеба 18, Денюжкін 30, Сачок 39 – Соловьюк 20

"Джуніорс": Денюжкін, Пекній, Дердель, Назаров, Концеба, Ткаченко, Шут, Сачок, Дудка, Мар'євич, Сіренко, Баранович

"ПС-Віннер": Вєрний, Бойко, Клюсько, Матейко, Морковец, Наумчук, Соловьюк, Ткачов, Шоботенко, Яровий, Музика