Чергова перемога «Джуніорс» у IFL.

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
12 февраля 2017, 19:47

Ворзельська «Зірка» не створила проблем «Джуніорс», команда Сергія Шута впевнено перемогла суперника – такий підсумок зустрічі четвертого туру вищої ліги IFL.

Вже до середини першого тайму у сітці воріт болгарського голкіпера «Зірки» - Пламена Кірова – побували чотири м’ячі. Виокремити варто дивовижний за красою гол Віталія Денюжкіна. Голкіпер «Джуніорс», як і в попередніх матчах, приймав активну участь в атаках команди, одну з яких на сьомій хвилині завершив гарматним пострілом під поперечину.

«Зірка» на все це відповіла влучним ударом Боднарчука, але перед перервою пропустила ще три м’ячі. Відзначимо, що у двох результативних атаках своїм партнерам асистував граючий президент «Джуніорс» Сергій Шут.

Якщо у першому таймі шпитьківчани у підсумку забили аж сім м’ячів, то по перерві відзначилися лише двічі. Втім, незважаючи навіть на ривок «Зірки», яка на останніх хвилинах забила одразу три голи, на підсумковий результат це ніяк не вплинуло. Завдяки перемозі з рахунком 9:4 «Джуніорс» на пару з «IPC-Skidka» продовжує очолювати турнірну таблицю. Обидві команди мають у своєму активі по 15 очок. Найближчий переслідувач – «Ваш Добробут-СандраБуд» - відстає на три залікові бали.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Зірка» (Ворзель ) 9:4

Голи: Алекс 6, 19, Денюжкін 7, Сандро 9, Ваховський 11 аг, Мельник 15, 31, Байдачний 16, 26 - Боднарчук 8, Унинець О. 36, Васильєв 38, Курич 39

«Джуніорс»: Денюжкін, Байдачний, Директоренко, Шут, Мельник, Мишко, Гордієнко, Алекс, Сандро

«Зірка»: Кіров, Курич, Боднарчук, Титенко, Молдованов, Ваховський, Ковтун, Васильєв, Унинець О., Унинець Я