Блог ФК Джуніорс

Переможне завершення року

У своєму останньому матчі 2016 року команда Сергія Шута зустрічалася з «Конструктивом», який переслідує шпитьківчан у першій лізі чемпіонату Києва. Саме у цій зустрічі вирішувалася доля першого місця у групі Е.

Початок матчу видався цікавим та багатим на гольові моменти. Втім, відзначитися жодній з команд не вдалося. Перший гол у матчі було забито аж на 12-й хвилині. Його автором став Тарас Шпичка, який майстерно виконав штрафний удар. За декілька секунд перевагу «Джуніорс» подвоїв Андрій Байдачний, який головою переправив м’яча у ворота після передачі Денюжкіна.

Поступаючись з рахунком 0:2, «Конструктив» почав активно залучати до атак воротаря. Суперник «Джуніорс», м’яко кажучи, не дуже вдало використовував чисельну перевагу. Шпитьківчани відмінно скористалися необов’язковими помилками гравців «Конструктива», до перерви забивши у ворота опонента ще два голи – двох влучних ударів зі своєї половини майданчика завдав Денис Крошан.

До завершення першого тайму «Конструктив» відіграв один м’яч, а після перерви скоротив відставання до мінімуму. Проте останнє слово у матчі було за командою Сергія Шута – на 34-й хвилині хет-трик оформив Денис Крошан.

Завдяки перемозі з рахунком 5:2 «Джуніорс» зміцнив своє лідерство у групі. Тепер шпитьківчани випереджають «Конструктив» на чотири очки.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Конструктив» 5:2

Голи: Шпичка 12, Байдачний 13, Крошан 14, 16, 34 – Іванюк 17, Ятченко 32

«Джуніорс»: Денюжкін, Байдачний, Боярський, Бутко, Глуцький, Гордієнко, Крошан, Севериненко, Шпичка, Шут, Байдачний