ФК Джуніорс
Блог

Роковий «Сокіл»

У цьогорічному чемпіонаті Київської області команда Сергія Шута двічі дуже впевнено переграла «Сокіл» - спочатку 2:0 на виїзді, а згодом 4:1 вдома. Проте вже вдруге за останні три місяці команда з Михайлівки-Рубежівки залишила шпитьківчан без престижного трофею. В кінці літа «Сокіл» у серії пенальті здобув Кубок Київщини, а тепер переміг ще і у матчі за Суперкубок області.

Вже в дебюті зустрічі підопічні Вадима Гордієнка мали чудову нагоду вийти вперед. Це Скороход опинився з м’ячем в двох метрах від воріт, але потужний вистріл Сашка прийняла на себе стійка воріт. «Сокіл» миттєво відповів своїм моментом – дальній удар Атаманенка теж прийшовся в каркас воріт. В середині тайму команди мали ще по одній нагоді відкрити рахунок. Левенцю трішки не вистачило, щоб з близької відстані поцілити у ворота після передачі партнера. А Шупік, замкнувши подачу з лівого флангу, головою пробив над поперечною.

Момент Скорохода

Також з подій першого тайму ще слід відзначити травму Левенця. Олександр у боротьбі з Пономаренко отримав пошкодження гомілкостопа, через що не зміг продовжити гру.

По перерві «Джуніорс» переважав по грі суперника, який зробив ставку на стрімкі контратаки. Був проміжок часу, коли на протязі декількох хвилин шпитьківчани не випускали «Сокіл» зі своєї половини поля. Саме у цей період стався спірний епізод з падінням Верхова у штрафному майданчику. Дмитро Кутаков півзахиснику «Джуніорс» не повірив та замість очікуваного номінальними господарями призначення пенальті «нагородив» футболіста жовтою карткою за симуляцію.

Пізніше гравці «Джуніорс» мали ще одну можливість вийти вперед. На цей раз Колесник забарився з ударом, після чого захисники «Сокола» розрядили ситуацію. А далі стався ключовий момент всієї зустрічі – Стриж власному штрафному майданчику зачепив Шупика, за що шпитьківчани були покарані Кутаковим 11-метровим штрафним ударом. Подвійно прикро, що всього цього можна було уникнути. Проте захисник «Джуніорс» вирішив не вибивати м’яч в аут, а зберегти його для команди – і помилився, недостатньо сильно відпасувавши його назад воротарю. Стриж виграв дуель у Бляхарського, та ще й відбив повторний удар від Василя, який першим опинився на добиванні. Проте м’яч все одно опинився в сітці воріт.

На те, щоб врятувати матч, у «Джуніорс» залишалося приблизно двадцять хвилин. Але поки команда готувала свій наступ, стався ще один прикрий для шпитьківчан епізод – «Сокіл» забив другий м’яч. Цього разу успіх команді Олега Самченка приніс стандарт – Бафталовський після подачі з кутого класним ударом поцілив у дев’ятку воріт.

Нагородження

Номінальні господарі один гол у кінцівці зустрічі відіграли (Скороход замкнув простріл Байдачного), проте зробили це досить пізно – для камбеку часу, на жаль, не вистачило.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) 1:2

Голи: Скороход 88 — Бляхарський 73, Бафталовський 76

На 73-й хвилині Бляхарський не реалізував пенальті (голкіпер)

«Джуніорс»: Стриж, Ремезовський, Куба (Байдачний, 76), Чуприна, Самар, Скороход, Верхов, Бутко, Мельник (Костяний, 58), Маринчук, Левенець (Колесник, 27)

«Сокіл»: Сабатюк, Трасковський, Пономаренко, Зубленко, Солов’юк (Ємельянов, 18), Шорников, Бляхарський, Окодува (Горнакашвілі, 88), Бафталовський, Атаманенко (Філоненко, 77), Шупик

Попередження: Верхов, Стриж, Чуприна, Ремезовський — Бляхарський, Сабатюк.