ФК Джуніорс
Блог

Нічия в Оржеві

Перший похід ФК «Джуніорс» за Кубком України серед аматорів завершено. Нездоланним бар'єром для команди Сергія Шута став ОДЕК. У матчі-відповіді 1/8 фіналу, що відбувся в Оржеві, шпитьківчани задовольнилися лише нічиєю (1:1).

Для підопічних Вадима Гордієнка та Юрія Балашева все почалося дуже добре. Перевіривши пильність голкіпера декількома дальніми ударами (Скороход, Верхов, Маринчук), вже на 22-й хвилині «Джуніорс» вийшов вперед. Автором голу став Олександр Левенець, який майстерно головою поцілив у правий кут після подачі Куби з флангу.

Левенець святкує

Перемоги з рахунком 1:0 «Джуніорс» було недостатньо для виходу в наступний раунд (нагадаємо, що вдома команда поступилася з рахунком 1:2). Тому на досягнутому шпитьківчани не зупинилися та створили ще декілька гольових моментів. В одному з епізодів Олександр Скороход прокинув м’яч собі на хід та мав виходити віч-на-віч з воротарем. Але в останній момент його зачепив капітан ОДЕКа Чикалюк-Козакевич. Рішення арбітра в цьому епізоді було незрозумілим. Тарас Панасюк з міста Бердичів фол зафіксував, проте замість 11-метрової позначки встановив м’яч практично на лінію штрафного майданчика. Можливо захисник ОДЕКа й дійсно встиг порушити правила ще до того, коли Скороход вбіг до карної зони. Але в такому разі за фол останньої надії Чикалюк-Козакевич мав би бути покараний вилученням з поля. У підсумку Панасюк обмежився жовтою карткою. Саме цей епізод можна вважати ключовим у матчі, адже за іншого рішення арбітра поєдинок перейшов би у зовсім інше русло.

Щодо господарів, то за перші 45 хвилин вони не спромоглися створити реальну небезпеку воротам «Джуніорс». Підопічні Олега Шандрука запропонували гостям силовий футбол та використовували зазвичай довгі передачі на свого таранного форварда, в розрахунку на те, що Павло Таргоній зачепиться за м’яч або головою скине його на хід комусь з півзахисників. Часом футболістам ОДЕКа вдавалися непогані флангові атаки, які вони завершували подачами в штрафний майданчик, знов-таки на Павла Таргонія. Проте ані йому, ані правому півзахиснику (грав під 21-м номером), який одного разу опинився на хорошій ударній позиції, не вдалося завдати прицільного удару по воротам.

Інша справа – другий тайм. Господарі потужно провели стартові хвилини другої половини зустрічі. Після двох нереалізованих моментів підопічні Олега Шандрука досягли свого, зрівнявши рахунок. Гол ОДЕКа був схожий на той, що команда забила «у роздягальну» у першій зустрічі команд. Знову пройшла подача з лівого флангу – і на цей раз Таргоній не пробачив «Джуніорс».

Стриж фіксує мяч

Одразу після цього тренерський штаб шпитьківчан спробував освіжити гру команди замінами Костяного на Колесника та Левенця на Каркошкіна. «Джуніорс» перебудувався та почав грати по схемі з трьома захисниками. Команда Сергія Шута не збилася на банальну навалу, а намагалася розкрити оборону суперника за рахунок комбінаційних дій – така гра викликала схвальні відгуки навіть деяких вболівальників ОДЕКа («Дивись, як вони катають м’яч»). І все добре, проте забити такий необхідний другий м’яч «Джуніорс» не спромігся. Хоча парочка чудових нагод для цього команда мала. Зокрема удар Куби відбив воротар, а Чуприна після подачі з кутового не встиг підлаштуватися під м’яч, тому не влучив у порожні ворота.

Не допоміг команді і тактичний хід з виходом на останні хвилини Копаліані. Воротар «Джуніорс» вже у компенсований арбітром час прибіг до штрафного майданчика ОДЕКа, але після подачі зі стандартного положення м’яч до Георгія не дійшов.

Звісно, прикро констатувати той факт, що «Джуніорс» припинив боротьбу за трофей. Тим більше, що команда була як мінімум не слабша за ОДЕК. Проте життя на цьому не зупиняється. Попереду – нові матчі і звісно нові перемоги. Вже найближчої суботи «Джуніорс» у заключному турі чемпіонату області зіграє з «Вишневим», а за тиждень розіграє з «Соколом» Суперкубок області.

ОДЕК (Оржів, Рівненська область) – «Джуніорс» (Шпитьки) 1:1

Голи: Таргоній 54 – Левенець 22

«Джуніорс»: Стриж, Куба, Чуприна, Самар, Ремезовський, Бутко, Костяний, Маринчук, Скороход, Верхов, Левенець. На заміну виходили: Колесник, Каркошкін, Копаліані.