ФК Джуніорс
Блог

«Бровари» перервали 18-матчеву безпрограшну серію «Джуніорс»

Напередодні центрального матчу 23-го туру чемпіонату Київської області ФК «Джуніорс» вже в котре в нинішньому сезоні недорахувався декількох гравців основи. Цього разу мова йде про Дениса Маринчука, Сергія Каркошкіна, Антона Бутка, Олексія Ремезовського, Павла Понєжду та Андрія Байдачного. Тому на поєдинок з «Броварами», які відчайдушно борються за місце на п’єдесталі пошани, команда Сергія Шута вийшла в ослабленому складі. Незважаючи на це та на той факт, що шпитьківчани півтора тайми відіграли у меншості, підопічні Вадима Гордієнка виглядали краще за суперника та заслужили мінімум на нічию. Проте сталося інакше.

Неприємності для «Джуніорс» почалися на 14-й хвилині, коли Самар, вибиваючи м’яч після подачі з флангу, влучив у спину Костромі, від якої м’яч по дузі опустився точнісінько у дальню дев’ятку. Трохи згодом таранний форвард «Броварів» був близький до того, щоб оформити дубль – Ігор з чудової позиції пробив вище воріт.

Фол Стрижа

Все той же Кострома на 25-й хвилині втік на побачення зі Стрижем та був повалений голкіпером на газон, в результаті чого арбітр вилучив Євгена з поля. Саме цей момент міг стати переломним у зустрічі. Залишившись у меншості, шпитьківчани згуртувалися та почали відпрацьовувати, як то кажуть, за себе та за того хлопця. Ще до завершення першого тайму підопічні Вадима Гордієнка та Юрія Балашева мали чудову нагоду відігратися, але Віталій Черновол з близької відстані не переграв воротаря «Броварів».

Якщо до перерви господарям, аби зрівняти рахунок, забракло точності, то після 15-хвилинного відпочинку вони мають цьому «завдячувати» воротарю «Броварів» та арбітру матчу. Вже на початку другого тайму Іван Карпина мав всі підстави вилучати з поля Сергія Степаненка, який на підступах до штрафного майданчика навмисно та грубо збив Скорохода. У підсумку – лише попередження. Пізніше захисник «Броварів» у карній зоні зробив підніжку Левенцю – свисток Карпини промовчав. Врешті-решт на 70-й хвилині воротар гостей зіграв руками за межами штрафного майданчика, таким чином не дозволивши Віталію Черноволу прокинути м’яч собі на хід та опинитися перед порожніми воротами – знову лише попередження.

Фол Степаненка

Незважаючи на дії арбітра футболісти «Джуніорс» продовжували шукати щастя біля воріт суперника.  І чим менше часу залишалося до фінального свистка, тим більш ризикованими були дії шпитьківчан. Вже у другій половині другого тайму у гостей почали з’являтися чудові нагоди, аби забити другий м’яч і таким чином зняти всі питання щодо переможця зустрічі. І якщо Дацюк (здається) господарів відверто пробачив, то Бойко був безжальним. Скориставшись відмінною розрізною передачею партнера, Роман з декількох метрів розстріляв ворота «Джуніорс».

2:0 на користь «Броварів» - команда Миколи Логвина продовжує переслідування «Десни» та «Патріоту», з якими зустрінеться у наступних двох турах. А для шпитьківчан єдиною відрадою стало повернення на поле після тривалої паузи Євгена Колесника.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Бровари» 0:2

Голи: Кострома 14, Бойко 79

«Джуніорс»: Стриж, Куба, Самар, Чуприна, Верхов, Мельник, Скороход, Мишко, Левенець, Костяний, Черновол. На заміну виходили: Копаліані, Колесник, Шут, Гордієнко.