У 17-му турі чемпіонату Київської області «Джуніорс» розгромив «Сокіл».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
4 сентября 2016, 02:10
Час помсти

На шляху до золотих медалей чемпіонату Київщини футбольний клуб «Джуніорс» слідом за «Десною» та «Патріотом» впевнено переміг ще одного прямого конкурента -  «Сокіл», який двома тижнями раніше завдав шпитьківчанам прикрої поразки у фіналі Кубка Київської області.

Вже зараз, за підсумками матчу, можна з упевненістю говорити: реванш відбувся! А одним з його головних творців став той гравець, якому найбільше не таланило у Борисполі у нещасливий для «Джуніорс» вечір. Мова про Андрія Байдачного. Саме він започаткував розгром принципового суперника. На 15-й хвилині Андрій, перегравши на другому поверсі досвідченого Олександра Лебединця, відправив м’яч у сітку воріт після сейву Сабатюка, який відбив потужний удар Каркошкіна зі штрафного. А на початку другої половини зустрічі Байдачний перехитрив захисника та реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером, зробивши таким чином вагому заявку на перемогу.

Зазначимо, що «Джуніорс» порівняно потужно провів першу половину зустрічі і міг збільшувати свою перевагу ще до перерви. Найкращий для цього момент змарнував Маринчук, який після подачі Байдачного головою пробив вище воріт. Ще в одному епізоді «Сокіл» від неприємностей врятувала поперечка. Щоправда, це сталося ще за рахунку 0:0.

Віддати належне варто не тільки групі атакуючих гравців «Джуніорс», а й обороні та воротарю. Захисники до перерви щільно прикрили бомбардирів «Сокола» Сергія Зелді та Євгена Шупіка, а Стриж у найвідповідальніший момент, коли оборона команди припустилася чи не найпершої помилки, у ефектному стрибку виручив команду від пропущеного голу. Схожий трюк Євген повторив і у другому таймі, коли за рахунку 3:1 на користь «Джуніорс» гості на декілька хвилин притиснули шпитьківчан до власного штрафного майданчика. Стриж відбив небезпечний удар Горнакішвілі, який теоретично міг би стати переломним у зустрічі.

До речі, третій гол команда Сергія Шута забила після чудово розіграної комбінації, в завершальній стадії якої Маринчук віддав передачу на Каркошкіна, а той з декількох метрів переправив м’яч у сітку воріт. За п’ять хвилин Зелді, відгукнувшись на простріл партнера з правого флангу скоротив відставання, але уникнути розгрому гостям це не допомогло. Вже в кінцівці зустрічі Маринчук віддав чудову передачу на Скорохода. Олександр з легкістю втік від захисників, на мить випередив Сабатюка, що дозволило гравцю «Джуніорс» переграти голкіпера, та покотив (кут був дуже гострий, а ще й захисник встигав прикрити ворота) м’яч на набігаючого Кубу. Саме Максим і поставив ефектну та жирну крапку.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) 4:1

Голи: Байдачний 15, 52, Каркошкін 62, Куба 86 – Зелді 67

«Джуніорс»: Стриж, Куба, Самар, Чуприна, Ремезовський (Бутко, 75), Колесник, Маринчук (Мишко, 86), Скороход, Каркошкін (Шут, 86), Верхов, Байдачний (Костяний, 77)