Кубок Київської області поїхав до Михайлівки-Рубежівки

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
24 августа 2016, 14:35

Історично склалося, що в серії пенальті Фортуна чомусь зазвичай посміхається суперникам «Джуніорс». Але в цьому році команда Сергія Шута вже двічі перемагала у футбольній лотереї. Спочатку у півфіналі Кубка Чанова шпитьківчани здолали «Сокіл», а нещодавно в ¼ фіналу Кубка області були сильнішими за «Любомир». Ці перемоги подарували надію, що «прокляття» знято. Проте ні…

Фінальний матч підопічні Вадима Гордієнка провели краще, аніж суперник. З цим твердженням, мабуть, погодиться кожний, хто у вівторковий вечір був присутній на бориспільському стадіоні «Колос». Ще у першому таймі чудові нагоди для того, щоб вивести «Джуніорс» вперед, змарнували Каркошкін та Байдачний. Сергій пробив після подачі Куби з правого флангу, та не влучив як треба по м’ячу, дозволивши таким чином Сабатюку зреагувати на удар. А Андрія на ударну позицію класним розрізним пасом вивів Колесник. Форвард «Джуніорс» все зробив правильно – потужно пробив в дальній кут. Проте Денис Сабатюк зумів дотягнутися до м’яча і ціною травми виручив «Сокіл» з халепи.

Після перерви воротар номінальних господарів ще раз врятував свою команду. Цього разу він відбив удар Байдачного, який обіграв захисника та з близької відстані намагався поцілити у дальній кут. Взагалі, Андрій у звітному поєдинку був ледь не найпомітнішим на футбольному полі, адже постійно опинявся у центрі уваги. У другому таймі за його участі сталися два епізоди, в яких у арбітра зустрічі були підстави для призначення пенальті у ворота «Сокола». Втім Сергій Скрипак розцінив їх на користь номінальних господарів.

Варто зазначити, що підопічні Олега Самченка в обороні аж ніяк не відсиджувалися. Футболісти «Сокола» теж активно шукали щастя біля воріт «Джуніорс», однак захист команди зі Шпитьок діяв надійно. У першому таймі небезпечно з-за меж штрафного майданчика пробив Сергій Зелді (м’яч пролетів поряд зі стійкою), а в середині другої половини зустрічі м’яч після серії ударів лише дивом не опинився в сітці воріт підопічних Вадима Гордієнка.

Основний час фіналу завершився з рахунком 0:0, тому переможця виявляла серія пенальті. Гравці «Сокола» реалізували всі свої спроби, тоді як шпитьківчани припустилися двох помилок (Костяний поцілив у штангу, а удар Колесника відбив Сабатюк). Таким чином Кубок Київської області поїхав до Михайлівки-Рубежівки.

«Сокіл» (Михайлівка-Рубежівка) – «Джуніорс» (Шпитьки) 0:0, по пенальті 4:3

«Сокіл»: Сабатюк, Зубенко, Лебединець, Трасковський, Волынець, Шорніков (Мозговий, 59), Давиденко, Шупік, Ємельянов, Атаманенко (Бляхарський, 54), Зелді

«Джуніорс»: Стриж, Куба, Самар, Вєрхов, Бутко, Колесник, Маринчук, Мельник, Каркошкін (Левенець, 72), Байдачний, Шут (Костяний, 18)