У 15-му турі чемпіонату Київської області «Джуніорс» розгромив «Патріот».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
21 августа 2016, 03:00

Команда Сергія Шута зробила ще один надважливий крок назустріч перемозі у чемпіонаті Київської області.  У черговому матчі шпитьківчани на своєму полі розгромили найближчого переслідувача – «Патріот».

По різним причинам тренерський штаб «Джуніорс» у звітному  поєдинку не зміг розраховувати на допомогу кращого бомбардира команди Вадима Костяного, а також двох основних захисників – Євгена Чуприну та Володимира Верхова. Таким чином, оборона шпитьківчан у цій зустрічі постала у експериментальному вигляді: в центрі у парі з Самаром діяв Ремезовський, а позицію на лівому фланзі захисту закрив досвідчений Бутко.

Незважаючи на кадрові втрати та той факт, що «Патріот» до сьогоднішнього дня залишався єдиною непереможною командою у чемпіонаті, матч для «Джуніорс» на диво склався доволі легко. Ще не минула перша половина першого тайму, а рахунок на табло вже був 3:0 на користь господарів. Після цього підопічні Вадима Гордієнка збавили оберти та, схоже, дозволили собі розслабитися. Цим ледь не скористалися гості. Команда Євгена Щербини забила гол престижу, а згодом створила ще декілька чудових нагод для взяття воріт. На щастя для шпитьківчан, в завершальній фазі футболістів «Патріота» підвела реалізація.

Вже після перерви ФК «Джуніорс» спокійно довів свою перевагу, забивши у ворота суперника ще два м’ячі. На що представник Баришівського району відповів голом Балацького, який у компенсований арбітром час з п’яти метрів розстріляв ворота господарів.

Зауважимо, що у Вишневому, де відбувся матч, зустріч лідерів обласного футболу викликала неабиякий інтерес публіки. На трибунах міського стадіону були помічені і відомі в регіоні футбольні особистості. Зокрема Олег Самченко - головний тренер «Сокола», з яким «Джуніорс» вже дуже скоро доведеться зустрітися у фіналі Кубка Київської області; Костянтин Сахаров – наставник «Гостинного Двору», суперника шпитьківчан у чемпіонаті Києво-Святошинського району; Андрій Давиденко – капітан СК «Гатне», ще одного суперника підопічних Вадима Гордієнка на районній арені.

Героєм звітної зустрічі став новачок «Джуніорс» Олександр Скороход, який сьогодні діяв на вістрі атаки. Знахідка Юрія Балашева додав до двох голів, забитих у ворота «Десни», ще три м’ячі та дві результативні передачі. На початку матчу Скороход, отримавши відмінний пас від Євгена Колесника, втік по флангу та прострілив вздовж воріт. Юрій Мельник пропустив м’яч на Сергія Каркошкіна, а той, в свою чергу, спіймав воротаря на протиході.  За дві хвилини Олександр, прийнявши м’яч на грудь, потужно пробив під поперечину, а трохи згодом майстерно оформив дубль. Після перерви "Рекс" асистував Юрію Мельнику, який реалізував вихід віч-на-віч з воротарем «Патріота». А під завісу поєдинку, обігравши на квадратному метрі трьох захисників, вже з меж штрафного майданчика втретє змусив капітулювати досвідченого Скибенка.

Завдяки цій перемозі «Джуніорс» збільшив відрив від переслідувачів до десяти очок. Тепер команді необхідно не розтринькати настільки суттєву перевагу, золоті медалі вже майже висять на шиях гравців шпитьківської команди.

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Патріот» (Баришівський район) 5:2

Голи: Каркошкін 6, Скороход 8, 19, 86, Мельник 71 – Сусла 24, Балацький 90+2

«Джуніорс»: Стриж – Куба, Ремезовський, Самар, Бутко – Колесник, Маринчук – Байдачний, Мельник, Каркошкін – Скороход. На заміну виходили: Левенець, Мишко, Шут, Черновол, Глушковський.