У драматичному матчі шпитьківчани здолали «Любомир».

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
6 августа 2016, 23:15

Історично так склалося, що «Джуніорс» кубкові поєдинки даються набагато важче, аніж матчі чемпіонату. Зустріч з «Любомиром» не стала виключенням. Команда Артема Іллічова, яка прибула до Києва без свого наставника, постала на «Локомотиві» добре організованим і згуртованим колективом. Для створення гучної сенсації ставищанцям не вистачило лише декількох хвилин.

Господарі поля – підопічні Вадима Гордієнка – активно почали зустріч, і вже в дебюті змусили добряче попрацювати Андрія Тросюка. Голкіпер «Любомира» впорався з дальнім пострілом Юрія Мельника, а також відбив удар Євгена Колесника. Близьким до успіху також були Костяний і Байдачний. Вадим ефектно, ударом у падінні через себе, завершив подачу з правого флангу. А Андрію, у свою чергу, не вистачило кількох сантиметрів, щоб поцілити у порожні ворота після відмінного прострілу Володимира Верхова, якому асистував Олександр Левенець. Останній в середині першого тайму замінив Павла Понєжду, який в одному з єдиноборств отримав пошкодження. Щось для Павла матчі з «Любомиром» недобре складаються: у поєдинку чемпіонату захисник залишив поле в середині першого тайму через те, що був вилучений арбітром, а тепер приблизно в той самий час вимушений був попросити заміну. Простий збіг?

До речі, стартовий склад «Джуніорс» цілком можна назвати бойовим. Серед основних гравців не вистачало лише Дениса Маринчука, зате у футболці шпитьківчан дебютував новобранець колективу Сергій Каркошкін. Екс-гравець столичного «Арсеналу» діяв на вістрі атаки і старався бути корисним своїй команді на футбольному полі. Через відсутність зіграності з партнерами у Сергія далеко не все виходило найкращим чином, однак у старанні йому не відмовиш.

«Джуніорс» в соцмережах:

«Любомир» стартові хвилини зустрічі просидів в обороні, але ближче до середини першого тайму призвичаївся до умов, які запропонував йому суперник, та все частіше почав навідуватися до штрафного майданчика господарів. Одна з таких вилазок ледь не завершилася взяттям воріт: Олексій Шульга потужно пробив у дальній кут, але переграти Євгена Стрижа йому не вдалося.

Якщо у першому таймі перевага була на боці «Джуніорс», то після перерви на футбольному полі спостерігалася приблизно рівна гра. Відносний спокій на «Локомотиві» порушив Вадим Костяний. Після удару від воріт кращий бомбардир шпитьківчан в чемпіонаті області неочікувано для всіх опинився віч-на-віч з Тросюком та технічно перекинув голкіпера «Любомира».

Проте раділи господарі недовго. Не минуло і п’яти хвилин, як провалом на правому фланзі оборони скористався Гаврилюк. Ярослав отримав м’яча за спинами захисників та з близької відстані потужно пробив під поперечину – 1:1. А трохи згодом Олексій Шульга, скориставшись помилкою Стрижа, який випустив м’яча з рук після подачі зі штрафного, відправив «Джуніорс» у нокдаун – 1:2.

Рахунок на табло змусив тренерський штаб шпитьківчан вдатися до радикальних заходів – на полі вперше в цьому сезоні вийшов Антон Бутко, відомий за виступами за національну збірну України з пляжного футболу, команда перебудувалася на гру з трьома захисниками та великими силами пішла вперед відіграватися. Декілька разів господарі були близькими до успіху. Зокрема знову не пощастило Андрію Байдачному, у якого м’яч з ноги в останній момент зняв Тросюк. В іншому епізоді самовіддано зіграв Гаврилюк, який ціною пошкодження вибив круглого з порожніх воріт. Однак переможний рахунок гості все ж таки не втримали. На останній хвилині арбітр назначив пенальті у ворота «Любомира» за фол на Левенці, який сміливо пішов обігрувати декількох захисників. У найвідповідальніший момент Володимир Верхов не схибив – 2:2.

Лівий захисник не підвів «Джуніорс» і у футбольній лотереї під назвою «Серія пенальті». Саме Верхов реалізував перший удар команди після того, як Стриж виграв дуель у досвідченого Мостового. Таким чином Євген цілком реабілітувався за свою помилку, яка призвела до другого пропущеного м’яча. Всі інші удари – як у виконанні гравців «Любомира», так і «Джуніорс» - були влучними. Вирішального пострілу завдав Юрій Мельник. 5:3 – шпитьківчани проходять у півфінали, де на них очікує зустріч з «Обуховом».

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Любомир» (Ставище) 2:2, по пенальті 5:3

Голи: Костяний 57, Верхов 90 пен – Гаврилюк 62, Шульга 72

«Джуніорс»: Стриж – Куба, Чуприна, Самар, Верхов, Колесник (Бутко, 70), Понєжда (Левенець, 27), Мельник, Байдачний, Костяний, Каркошкін

Пенальті у «Джуніорс» реалізували: Верхов, Самар, Костяний, Байдачний, Мельник