Tribuna/Футбол/Блоги/Типу аналітика/Спірне суддівство в матчі «Вереса», провал «Агробізнесу» та інші моменти туру першої ліги

9 мая 2021, 15:25
32

Доволі результативний 25-й тур першої ліги: при одній нульовій нічиї в кожному іншому матчі забивали мінімум два голи.

Сенсація туру

«Агробізнес» на виїзді поступився «Прикарпаттю» (1:2). Коли представники першої команди майже в кожному інтерв’ю говорять про амбіції вийти в УПЛ, івано-франківська команда продовжує боротьбу за виживання.

Ця перемога дозволила піднятися із зони вильоту, куди опустився «Кремінь».

Спірний момент туру

Здається, головний арбітр зустрічі «Прикарпаття» – «Агробізнес» Ярослав Козик не помітив гру рукою голкіпера гостей Олегя Мозіля за межами карного майданчика. Утім, момент однаково завершився голом «Прикарпаття».

Сейви туру від польового гравця

«Агробізнес» міг програти 1:3, а то й 1:4, якби не чудова гра захисника Арсена Слотюка на лінії воріт.

Сейв туру від голкіпера

Воротар «Металіста-1925» Денис Сидоренко врятував для команди один заліковий пункт, парирувавши на 77-й хвилині удар головою захисника «Оболоні» Микити Безуглого.

Обурення туру

Головний тренер «Металіста-1925» Валерій Кривенцов вперше за довгий час прийшов на прес-конференцію особисто. І висловив невдоволення рішенням арбітра Романа Блавацького, який показав Дмитру Криськіву жовту за симуляцію у штрафній «Оболоні».

Кривенцов нарікає, що пенальті було, а Криськів тепер ще й пропустить матч з «Вересом» через дискваліфікацію.

Банер туру

Фани «Вереса» привітали з днем народження Юрія Вірта, якому 4 травня виповнилося 47 років. А команда подарувала чергову перемогу, хоч і з присмаком скандалу.

Суддівські питання туру

На 45-й хвилині матчу «Верес» – «Кристал» арбітр Олександр Титов показав жовту картку хавбеку херсонців Микиті Ходаковському за порушення правил на Сергієві Панасенку в центрі поля. Але через хвилину Титов змінив своє рішення і витягнув червону картку для гравця «Кристала».

На 67-й хвилині Титов призначив 11-метровий у ворота «Кристала». Нападник «Вереса» Михайло Сергійчук впав у штрафній суперника нібито після фолу зі сторони захисника гостей Володимира Кіричука.

На повторі видно, що контакт був мінімальний і навряд чи міг призвести до порушення правил.

Дриблінг туру

У тому ж матчі «Верес» – «Кристал» яскравим сольним проходом і точним ударом відзначився Геннадій Пасіч, який відкрив рахунок на 51-й хвилині.

Привоз туру

«Чорноморець» слідує місцевим традиціям і знову привозить гол у свої ворота на рівному місці. Цього разу кіпер Роман Підківка забарився з м’ячем у своїй штрафній і дав Владиславу Охрончуку відкрити рахунок в матчі.

Рятунок туру

Одесити все ж вирвали такий потрібний бал завдяки голу Артура Авагімяна на 90+2. Одесити вже відстали від лідируючого «Вереса» на 3 пункти, у рівнян – 2 матчі в запасі.

Штрафний туру

Хавбек тернопільскої «Ниви» Ігор Семенина почав камбек своєї команди в матчі проти «Кременю» точним ударом зі штрафного на 55-й хвилині. До воріт було понад 30 метрів, до того ж підступний відскок від газону.

Швидкий гол туру

Вже на 14-й секунді «Альянс» відкрив рахунок в матчі з «Гірником-Спортом» після домашньої заготовки, як підтвердив головний тренер команди з Липової Долини Юрій Ярошенко.

Хет-трик туру

То був лише перший м’яч нападника «Альянсу» Миколи Агапова, який у цій зустрічі забив ще двічі. Його голи принесли перемогу і підняття на 7-му позицію в таблиці.