Tribuna/Футбол/Блоги/Типу аналітика/Манчестер Юнайтед – Борнмут. Прев’ю

Манчестер Юнайтед – Борнмут. Прев’ю

Середа, 13 грудня, 22:00, Манчестер, «Олд Траффорд», 17-ий тур АПЛ Сьогодні прихильників АПЛ не порадують дербі чи битвами топ-клубів, але є доволі цікаві матчі, як той, про який ви прочитаєте далі. Дияволам перервали фантастичну домашню 40-матчеву переможну серію і вони тепер можуть або грати, як поранений звір, або від втрати крові (читай сили) втратити очки і сьогодні. Їм протистоятимуть Вишеньки, які трохи виправили свою ситуацію у турнірній таблиці, але тривога у фанів за них ще є, бо випереджають зону вильоту вони всього на 3 пункти.

13 декабря 2017, 12:01
2

Середа, 13 грудня, 22:00, Манчестер, «Олд Траффорд», 17-ий тур АПЛ

«Ман Юнайтед» програв дербі. Як я писав раніше, це була кульмінація сезону, і тепер Дияволи мають відставання в 11 пунктів від свого головного суперника. Сказати, що манкуніанці погано зіграли, не можна, бо команда старалася і створювала моменти. Та тут варто зазначити, що грали вони вдома, де традиційно сильні виступи вже в’їлися прихильникам «МЮ», а провели матч так, ніби аутсайдер приймає гранда, бо ініціативу віддали вже в перші хвилини. Статистика володіння м’ячем у першому таймі 25:75 говорить сама за себе. І хоч «Ман Юнайтед» виправили ігрову ситуацію в другому таймі, та 1:1 на табло перетворилися в 1:2 і такі цифри зафіксував фінальний свисток Майкла Олівера. Усе довершила ще й бійка у підтрибунному приміщенні після матчу, з приводу якої преса вже посмакувала різні чутки та їх ймовірність, але можна стверджувати лише одне – Моуріньо не вміє програвати.

Рохо отримав розсічення у зіткненні із Сільвою, дограв тайм до кінця, але був замінений по перерві, тому його стан поки невідомий і участь під питанням. Джонс відновився від травми, але на поле ще не був готовим вийти, тому замість нього з’явився Ліндельоф, який провів другий тайм посередньо, тому сьогодні може зіграти Джонс вже з перших хвилин. Погба відбуватиме другий матч дискваліфікації. Феллаїні також відновився, але до заявки останні 3 матчі АПЛ не потрапляв, можливо, через тривалий набір форми, а навколо бельгійця вже постійно кружляють чутки про його можливий перехід до складу «Арсеналу», «ПСЖ», «Ювентуса» і навіть «Вест Бромвіча». Мхітарян теж в останніх 3-ох матчах не потрапляв до заявки, і є чутки, що взимку вірменин може покинути клуб, але медійники поки не називають ймовірні варіанти. Можливо, Моуріньо нарешті дасть відпочити своїм основним латералям Валенсії та Янгу, бо ті й так грають майже в кожному матчі, тому на флангах сьогодні можемо побачити Шоу, Дарміана чи/та Блінда. Очкується, що більше ігрового часу отримає Ібранімовіч, бо коли ж йому ще виходити на поле, як не сьогодні. Байі та Каррік досі в лазареті.

Вишеньки продовжують свою серію без перемог, яка досягла вже позначки у 4 матчі. Після домашньої поразки від «Бьорнлі» (1:2) було здобуто лише 2 пункти, і якщо проти «Саутгемптона» була рівна гра (1:1), то нічия на «Селхьорст Парк» була врятована Бентеке, який не реалізував пенальті у ворота «Борнмута» на останніх хвилинах зустрічі (2:2). Тим не менше, та мирова проти «Крістал Пелас» стала 4-им підряд матчем на виїзді для Вишеньок, де вони не програють, що є дуже цінним, враховуючи, що перші 4 виїзні матчі цього сезону були програні. Таким чином, «Борнмут» із суто домашньої команди перетворюється на ту, яка створює проблеми і в гостях.

А. Сміт пропускав поєдинок з Орлами через дискваліфікацію і має повернутися на свій правий фланг у захисті, хоча варто відзначити, що Френсіс чудово справився з роллю дублера. Після того, як я покритикував Дефо, той одразу ж оформив дубль і тепер має забронювати собою місце в старті на сьогодні, тому шанси у Вілсона є лише у вигляді виходу на заміну. Здається, Артер остаточно втратив місце у старті, бо Л. Кук на його позиції зараз грає набагато впевненіше і утворює потужну пару центрхавів разом із Сьорменом, який знову асистував. П’ю відпочивав і замість нього виходив Фрейзер, та той нічим особливим не запам’ятався і до складу має повернутись основний лівий хав, як і Айб, який, певно, змінить не готового досі Станісласа.У лазареті Б. Сміт, Федерічі та Мінгс.

Ця гра буде всього 5-ою в історії для цих команд, бо жереб їх ніколи не зводив у кубкових матчах, тому вперше вони пересіклися лише у 2015-му, коли Вишеньки вперше вийшли до елітного дивізіону. Цікаво, що за такий короткий проміжок часу «Борнмут» вже встиг і перемогти одного разу «Дияволів» і те трапилося у їхньому першому поєдинку (2:1). Хоч і наступні 2 матчі було ними програно, та остання гра завершилася нічиєю (1:1) якраз на «Олд Траффорд». Жозе Моуріньо свою першу дуель Едді Хау також програв, але тоді він ще керував «Челсі» і та поразка (0:1) стала одним із каталізаторів до звільнення португальця, тому свою першу перемогу над «МЮ» Хау отримав у грі проти ван Гаала.

Хоч і дербі було програно, та це не заперечує факт, що «МЮ» дуже сильний вдома і забиті голи у кожному матчі це підтверджують. Та протистояти їм буде непростий «Борнмут», який половину усіх своїх очок заробив саме на чужих полях. Оскільки Дияволи досить стомлені, то зіграють у свій традиційний мінімально енергозатратний футбол і, вважаю, мають за це поплатитися саме сьогодні.