Tribuna/Хоккей/Блоги/Європейський хокей/Ягр знову забиває!

Ягр знову забиває!

48-річний ветеран чеського хокею відзначився першою закинутою шайбою у цьому сезоні.

Автор — khoma
31 января 2021, 13:03
2

Яромір Ягр продовжує дивувати хокейний світ своєю формою. Учора у матчі Шанс-ліги (другого дивізіону чеського хокею) ветеран відзначився закинутою шайбою у складі рідного клубу "Кладно". "Лицарі" на виїзді протистояли "Дуклі" з Їглави і поступилися в серії булітів 3:4. Цікаво, що після двох періодів гості програвали 0:3. Шайба Ягра стала останньою в основний час і допомогла його команді перевести гру в овертайм.

Для самого хокеїста це друге набране очко у дев'яти матчах. Причому свій перший бал за результативність він набрав 16 грудня 2020 року в матчі проти ... "Дукли" з Їглави. Тоді він асистував Матяшу Філіпу.

Після того матчу 48-річний хокеїст відмітив, що не готувався до поєдинку:

Я навіть не планував грати, але проблема була в тому, що у нас не вистачало гравців. Або я буду грати, або у нас буде "дірка" у складі. Я знав, що буду грати мало і виходив на лід, щоб дати відпочити іншим лініям... Мені майже 50, я не грав, моя вага 120 кілограм, а з екіпіровкою - 130... Для мене це було настільки неочікувано, що я не одразу зміг знайти краги та ковзани.

У новому році Ягр зіграв за команду у 8 матчах із 9. У середньому на льоду він проводив більше тринадцяти хвилин. Доволі серйозний показник для хокеїста, який не збирався грати у сезоні. Але схоже ветеран націлений дограти чемпіонат до кінця!