Tribuna/Футбол/Блоги/Ще раз!/💛💙Рівно рік тому збірна України в феєричному матчі обіграла Швецію і вийшла в чвертьфінал Євро-2020

АРТЕМ ДОВБИИИИИИИИИК!!!

Блог — Ще раз!
29 июня 2022, 09:30
4

Україна з двома поразками і однією перемогою дивом з 3-го місця у групі вийшла в 1/8 фіналу Євро-2020. 29 червня нам протистояли шведи, які посприяли нашому потраплянню у плей-оф своєю перемогою над Польщею.

У матчі було все – красивий гол Зінченка і досить провокативне святкування, страшна травма Бєсєдіна і вилучення Даніельсена, постійна небезпека від Форсберга, яка змушувала затамувати подих. І, звичайно, вирішальний переможний м’яч в овертаймі. Дуже насичений матч за путівку до чвертьфіналу Євро-2020. Минув рік, а емоції досі не вщухли.

Згадаємо найемоційніший момент того матчу. На годиннику 121-ша хвилина, вся Україна вже думає, чи добре Георгій Бущан відбиває пенальті...

Але тут настає 00:30 (121’) і «Зінченко, подача, удар, ГОООООООООЛ, Артем Довбик, Артем Довбик, Артем Довбик приносить нам перемогу, я ж казав...».

Потім була поразка у чвертьфіналі від Англії, але це вже зовсім інша історія. Головний свій матч на турнірі Україна виграла в 1/8-й у Швеції.