Tribuna/Футбол/Блоги/Все про матчі Динамо Київ/Як динамівці провели збори у Австрії

Як динамівці провели збори у Австрії

Жодної поразки на зборах - майстерність, везіння, чи слабкі суперники

14 июля 2019, 22:01
4

Динамо на збори в Австрію вирушило 30 червня. А перший матч провело 4 липня проти Ботошані з Румунії, в матчі була зафіксована нічия, на 43 хвилині гол забив Ашковскі з румунського клубу, а зрівнювати рахунок довелось Вербичу на 63 хвилині. В цьому матчі дебютували Караваєв та Кадірі.

На наступний день динамівці зіграли ще один контрольний поєдинок проти австрійського Ваккеру. В цьому матчі кияни розгромили суперників 3:0. Дебютним голом відзначився Караваєв, також забивали Гармаш та Вербич. Всі м`ячі забивались у першому таймі. Також чудовий матч провів чемпіон світу Цітаішвілі, але він нажаль не реалізував свої моменти.

8 липня біло-сині провели третій спаринг проти Олімпіакосу, із цією командою кияни зустрічались в 1/16 Ліги Європи в лютому, тоді динамівці за сумою двох зустрічей пройшло грецький клуб з рахунком 3:2. Цього разу зафіксувалась нічия, перший гол на 5 хвилині забив Бухалакіс, а зрівняв рахунок Фран Соль з пенальті на 45 хвилині, який заробив Денис Гармаш.

На наступний день відбувся ще один товарняк, де суперником київського клубу став аматорський клуб ФК Цирль з Австрії.Динамівці не залишили шансів своїм опонентам розгромивши їх з рахунком 5:0. Голи забивали Бєсєдін, Буяльський, Де Пена, Шапаренко і Піварич.

Останнім матчем на зборах став матч проти англійського Брентфорда. Матч завершився з рахунком 0:0, але англійці мали можливість забити гол з пенальті. Шабанов в штрафному майданчику сфолив проти суперника, але Бущан врятував ворота від пропущеного м`яча.