Tribuna/Футбол/Блоги/DYNAMIKA/Не проспали? Пас на переможний гол «Динамо» – цукерочка! Розірвали «Чукарички», хоча поступалися 0:2

Вітіньйо, ти просто топчик! Продовжуй 🔥

Блог — DYNAMIKA
Автор — Semen Novikov 🤠
2 февраля 2022, 22:04
1

Київське «Динамо» у другому матчі на турецькому зборі перемогло сербський клуб «Чукарички» з рахунком 3:2. Команда Мірчі Луческу програвала 0:2, але у другому таймі за 13 хвилин видали крутий камбек. Шапаренко з пенальті, Бульяський класним ударом у дотик і Вітіньйо після чудової передачі Сидорчука оформили вікторію.

За традицією на каналі «Динаміка» обговорюємо черговий матч «Динамо» і відзначаємо всі деталі. Ну, і всі голи смакуємо також! Погнали!

00:00 – тизер;

00:12 – перший тайм: жах і анархія настільки, що Ніксон виділяє Антюха 😱;

01:37 – Де Пена, що ти твориш? Неможливий розбір першого пропущеного;

02:22 – Денис Гармаш у своєму дусі. Цей збір точно не можна занести йому в актив;

03:27 – розбір початку другого тайму, коли могли горіти 0:3;

04:00 – Вітіньйо, ти красень, продовжуй. Нахвалюємо бразильця;

04:48 – Сидорчук наразі незамінний, з цим не посперечаєшся;

06:14 – Ванат старався, Шапаренко не пенальтист, а ми вітаємо Бесєдіна з поверненням;

07:58 – кінець відосу.