Tribuna/Футбол/Блоги/Я не Лукомский, я только учусь/Україна - Кіпр - 4:0. Повернення психологічної впевненості чи підстава перед Євро?

Україна - Кіпр - 4:0. Повернення психологічної впевненості чи підстава перед Євро?

Сьогодні збірна України зробила те, чого від неї чекали весь період підготовки до Євро-2021. Впевнено розгромила суперника. Але і ця перемога не знімає ряд питань до готовності команди перед чемпіонатом Європи.

Автор — Dumserfer
7 июня 2021, 21:34

Ситуація двояка. З одного боку:

Ми розбили посередній Кіпр. Команду, яка весь другий тайм грала в меншості. Де найкращий гравець матчу - воротар з розбитою головою і 4-ма пропущеними м'ячами. Забивши половину голів з пенальті. Один після рикошету і один з моменту, коли промахнутися було важче, ніж забити. Такої перемоги чекали вболівальники?

З іншого боку:

Щастить сильнішим. Обидва пенальті були заслуженими. Так, з рекошетом пощастило, але як класно в одному з голів Марлос обігрався двічі в стіночку і точно прострілив. А Яремчук опинився в потрібному місці та в потрібний час. Чи ось такої перемоги чекали глядачі?

Істина, як завжди, посередині. Гадаю, що не варто переоцінувати перемогу над Кіпром. Тому що наша збірна не показала всієї швидкості і техніки, на яку здатна. Вона грала в півноги. З таким рахунком перша команда мала закінчувати гру з Бахрейном і Північною Ірландією. Але виграла лише один матч з трьох.

Виходить, що Зінченко і Малиновський, яких не було в першому матчі, справді роблять різницю в класі збірної. Журналісти багато запитували про психологічний стан Саші після поразки в фіналі ЛЧ. Схоже, що з ним все в порядку - футболіст впевнено забив пенальті і роздавав найнебезпечніші паси весь матч. Є враження, що після МанСіті, гра в збірній для Зінченка - це щось типу легкої зарядки зранку.

Класно в гру ввійшов Марлос, створивши один з голів. Однак ми знаємо, що це футболіст моменту. І що ставка на нього не завжди може зіграти. Зправа вийшов Забарний і це було найслабкіше місце в збірній сьогодні. Підтвердження цього те, як в першому таймі між Іллею і Малиновським проскочив 36-річний ветеран Кіпру і наніс єдиний удар в ствір воріт П'ятова.

Ярмоленка вистачає лише на 70 хвилин з посередім Кіпром. Шевченко дав максимум ігрового часу Андрієву. Це значить, що у Циганкова серйозніша травма, ніж говорив тренер. І що Віктор може не зіграти на Євро. Мав свій шанс Судаков, який вийшов на 67-ій хвилині. Але пробив несильно і занадто передбачувано.

Загалом Україна провела далеко неідеальний збір. По результату він виглядає ніби непогано - нічия і дві перемоги. Забили 6, пропустили 1. Але по якості гри - є питання. І сьогоднішній матч їх не зняв, а тільки загострив. Перші відповіді ми дізнаємося вже цієї неділі, в поєдинку з Нідерландами.