Tribuna/Футбол/Блоги/Я не Лукомский, я только учусь/Дива не сталося. Агробізнес - Динамо - 0:3. Кияни близькі до «золотого» дубля

Дива не сталося. Агробізнес - Динамо - 0:3. Кияни близькі до «золотого» дубля

Команда Луческу пройшла до фіналу Кубка України

Автор — Dumserfer
21 апреля 2021, 18:46
1

Рідке явище - атакувальне Динамо цього сезону. Але на півфінал Кубку проти Агробізнеса Луческу виставив максимально ударний склад. Циганков і Родрігеш - на флангах, Лєднєв і Шапаренко - в центрі. Зправа в захисті вийшов Тимчик. Відмічу, що заміни вийшли вимушеними. Де Пена та Кендзьора отримали мікротравми і до Тернополя не поїхали.

Частково через втрати, частково через стратегію, але Містер обрав гру "першим номером" проти Агробізнеса. При цьому не забуваючи про компактну оборону. Тому коли на 33-ій хвилині, Агробізнес пішов в одну зі своїх нечисленних атак, Когута накрили відразу 4(!) динамівці. Матч так і закінчився - жодного удару по воротах Бойка за 90 хвилин.

Жерсон - найкращий футболіст першого тайму. Саме після його скидки забив Лєднєв. Родрігеш навішував на Бєсєдіна, відпрацьовував в обороні та розганяв атаки на своєму фланзі. Люксембуржець стає важливим гравцем у команді Луческу. При цьому він може зіграти як зі старту, так і з лавки запасних - як це було в матчі з Олександрією.

Ігор Циганик на початку тижня говорив, що Луческу знає як грає Агробізнес. Схоже, що так і було. Два перші голи кияни забили після дальніх ударів. З відстані в 20-ть метрів. І якщо удар Лєднєва можна ще якось назвати несподіваним, то "постріл" Бєсєдіна - цілком провина Артима - кіпера Агробізнеса. Хоча перед ним захисник невдало "викинувся" в ноги динамівцю і той його з легкістю пройшов.

Але головне, що динамівці мали установку бити здалеку. І ця стратегія повністю спрацювала. В матчі не грав Олег Мозіль - основний голкіпер, який створив чудо в матчі з Шахтарем. Сьогодні хмельничанам не вистачило його досвіду. При цьому Артим кілька разів виручив свою команду. Наприклад в моменті, коли Бєсєдін виходив 1 на 1. Агробізнес провів свій звичний матч, але цього мало, щоб пройти до фіналу Кубку.

Третій гол - наслідок того, що команда відкрилася і не встигала повертаьтся назад. В штрафній Агро опинилося 6 динамівців і всього 3 футболіста з Волочиська. І навіть карявий пас з флангу був незручним для Циганкова, але вдалим для Буяльського, який вийшов на заміну. Також відмічаю Миколенка, який невтомно працював у зв'язці з Родрігешом. І який вкинув аут метрів на 5-ть, перед голом Бєсєдіна. А на 90-ій хвилині, Віталій біг в штрафну суперника, ніби це лише початок матчу.

Агробізнес не створив нічого вартісного біля воріт Бойка. Моментами "спалахував" Дудік. Йшов в дриблінг Когут. Динамо "задавлювали" всі починання суперника ще в зачатку. Що могли зробити хмельничани? Тиснути на центральну зону, адже Попов і Сирота "сиділи" на жовтих. З 66-ї хвилини вийшов Сідклей, який виглядав важко та не показав ні техніки, ні швидкості. Його зона на полі також була вразлива.

Проте не вдалося награти навіть на "гол престижу". В таких випадках кажуть "перемога на класі". Динамо - в фіналі Кубку. Кияни близькі до "золотого" дублю в перший сезон Луческу.