Tribuna/Футбол/Блоги/Chesky/«Гемпден Парк» фартовий для Довбика. Забив два історичних м’яча на останніх хвилинах

Але шотландцям міг забивати і більше.

Блог — Chesky
2 июня 2022, 09:00
7

Суперджокер збірної з шаленою ефективністю.

* Збірна України перемогла Шотландію 3:1 та гарантувала собі вирішальний матч за вихід на ЧС-2022. Крапку в матчі поставив гол Артема Довбика на 90+5 хвилині.

* Це вже другий надважливий гол Артема за збірну України на стадіоні «Гемпден Парк» в Глазго на останніх хвилинах матчу. Форвард забивав переможний у ворота Швеції, який вивів збірну України в 1/4 фінала Євро-2020.

Легендарний м’яч, забитий на 120+1 хвилині додаткового часу 😍

* Неймовірні емоції для всієї України. Два історичних голи для нашої країни:

* «Цей стадіон для мене фартовий, виходить. Радий, що зміг забити на цьому стадіоні У мене був певний флешбек, такі емоції були», – так свій гол прокоментував Артем Довбик.

* Цікаво, яке враження скала гра Довбика на скаутів «Торино», котрий хоче викупити Артема в «Дніпра-1». Вони були присутні на матчі та уважно спостерігали за грою форварда. Він забив та постійно напрягав захист суперників, але й не реалізував ще пару хороших моментів.

Наприклад, ідеальний вихід віч-на-віч після геніальної передачі Мудрика (дивіться в огляді на 8:08, якщо не відкриється тайм-код):

* Але все ж таки варто відзначити, що Артем і так суперефективний в збірній: 3 голи за 54 хвилини в 5 офіційних матчах. Такий суперджокер завжди потрібен Україні.

Окрім Швеції та Шотландії, він забив в переможному матчі з Боснією, зробивши рахунок 2:0. Так що, коли Довбик забиває – Україна завжди виграє.