Tribuna/Футбол/Блоги/Про футбол і не тільки/Чого 2:0 це добре, але не потрібно забувати про Францію-2013

Чого 2:0 це добре, але не потрібно забувати про Францію-2013

Ні, навіть не чекайте від мене критики гри збірної України. Ну хіба трохи і дуже опосередковано вона буде. Більше я хочу звернути увагу на причини, які, на мій погляд, можуть завадити поїхати нашій збірній у Францію в 2016. А таких причин назбирав немало. Отож поїхали. «Все, або нічого» Це буде девізом збірної Словенії в матчі. Тиск на ворота Пятова буде неймовірним і якщо не пропустимо в перші 25-30 хвилин і в останні хвилини першого тайму то на 99% поїдемо в Францію. Якщо ж пропустимо то тут можливі варіанти і несприятливі для нас. Вибір тренера Особисто мене дуже лякає те, кого...

Автор — Українець
16 ноября 2015, 14:24
10

Ні, навіть не чекайте від мене критики гри збірної України. Ну хіба трохи і дуже опосередковано вона буде. Більше я хочу звернути увагу на причини, які, на мій погляд, можуть завадити поїхати нашій збірній у Францію в 2016. А таких причин назбирав немало.

Отож поїхали.

«Все, або нічого»

Це буде девізом збірної Словенії в матчі. Тиск на ворота Пятова буде неймовірним і якщо не пропустимо в перші 25-30 хвилин і в останні хвилини першого тайму то на 99% поїдемо в Францію. Якщо ж пропустимо то тут можливі варіанти і несприятливі для нас.

Вибір тренера

Особисто мене дуже лякає те, кого випустить МІФ в останньому (?) для себе матчі на чолі головного тренера збірної. Якщо динамівське тріо і Хачеріді, як в першій грі, то по надійності питань нема, але психологія… Новаковіч з Ілічічем і Камплем будуть провокувати Гармаша (в першу чергу) і Хачеріді (в другу), можливо і Сидорчука з Рибалкою.  Чи вдасться дограти в повних складах залежить від вибору складу на гру. Як на мене Малиновський замість Гармаша ідеальна заміна, бо Степаненко також може «наварити», ну а Хачеріді просто дати заспокійливого перед грою.

Аналогічно і щодо тактики. Зігравши першим номером, як у Львові, можемо не дати нічого створити у своїх воріт. Зігравши в три опорники, наприклад  Тимощук-Степаненко-Рибалка маємо можливість додати по ходу гри в креативі, але #прямозараз позбавимо себе можливості нормально атакувати, а лише забитий м’яч дасть можливість більш-менш легко дихати.

Самовпевненість

В словах футболістів, тренерів, функціонерів вже майже нема сумнівів щодо того, що ми пройдемо Словенію. Дозволю собі нагадати, що так само було після Греції і Франції, наслідок нам відомий. Особливо це стосується Коноплянки. Ні, жодних претензій до Євгена по грі нема, але по в’ю – давайте після виходу порадіємо. Так, Словенія не Франція, але уроки вони теж знають зробити і кваліфікованих виконавців в складі мають достатньо. За самовпевненість нас дуже часто карали.

Хандановіч vsПятов

Думаю не потрібно ще раз наголошувати, що тиснути словенці будуть неймовірно. А тому те, як зіграє Пятов дуже важливо. Рівень гри Хандановича ми бачили у Львові, у Маріборі оцінимо гру Пятова. Так, він кілька разів надійно відіграв у моментах, які повинен був нейтралізовувати, але не більше. Тому стабільна і надійна гра від Андрія це те, що може допомогти пройти далі.

Погана реалізація

Моментів збірна України створила у Львові на два матчі вперед. Чи буде стільки моментів в Маріборі велике питання. Ну і наше болюче – погана реалізація створених моментів. Мали забивати мінімум 4-5 голів, забили два. Справедливості заради не пропустили, а могли нам забивати щонайменше двічі словенці. Від того як реалізовуватимемо свої навіть напівмоменти може залежати підсумок дуелі.

Якщо ці пункти, деякі з яких в чомусь перекликаються один з іншим, наша збірна реалізує то ми її побачимо на полях Франції, якщо ні то лише словенці нас туди відправлять.

P.S: Хтось може сказати, чого ТАК не можна було грати всі матчі відбору? Тепер би не було ані цієї статті ані ігор в плей-офф, вийшли б напряму.