Tribuna/Футбол/Блоги/Box-to-box Football/Тактичний аналіз матчу. Леганес - Барселона (1-2)

Тактичний аналіз матчу. Леганес - Барселона (1-2)

1. Перед матчем Барселона На цей матч Ернесто Вальверде виставив чотирьох нападників, а саме Ліонеля Мессі, Луїса Суареса, Антуана Грізмана і Муссу Дембеле. Але головна проблема полягала не тільки у виборі дуже атакуючої схеми, а й у виконавцях у ланці захисту. За різних обставин цей матч пропускали Жорді Альба, Нелсон Семеду і Сержі Роберто, усі ці граці є крайніми захисниками, а на флангах оборони мусили відпрацьовувати Мусса Ваге і Жуніор Фірпо і якщо Фірпо вже мав досвід виступів у Ла Лізі, то Ваге брався на перспективу і саме зараз отримав довгоочікуваний шанс зіграти зі стартових...

Блог — Box-to-box Football
Автор — Box-to-box Football
23 ноября 2019, 16:19
1

1. Перед матчем

Барселона

На цей матч Ернесто Вальверде виставив чотирьох нападників, а саме Ліонеля Мессі, Луїса Суареса, Антуана Грізмана і Муссу Дембеле. Але головна проблема полягала не тільки у виборі дуже атакуючої схеми, а й у виконавцях у ланці захисту. За різних обставин цей матч пропускали Жорді Альба, Нелсон Семеду і Сержі Роберто, усі ці граці є крайніми захисниками, а на флангах оборони мусили відпрацьовувати Мусса Ваге і Жуніор Фірпо і якщо Фірпо вже мав досвід виступів у Ла Лізі, то Ваге брався на перспективу і саме зараз отримав довгоочікуваний шанс зіграти зі стартових хвилин.

Леганес

Щодо мадридської команди, то Хав'єр Агірре виставив оборонну схему 5-4-1. Леганес мав дуже низький блок, який мав завдання спинити шалену атаку Барси. В атаці Юссуфу Єль-Несірі мав допомагати Брайтуейт, який активно підключався під час контратак.

2. Перший тайм

Найголовніше, що вам потрібно знати про перший тайм так це те, що Барселона грала дуже погано. Факторами у підсумку програного тайму стали як і неправильні тактичні дії підопічних Вальверде, а й дисциплінована і злагоджена гра Леганеса. Центральний нападник Юссуф Єль-Несірі під час позиційної оборони не знаходився поміж двох центральних захисників, а персонально активно слідкував за діями Бускетса. Водночас два опорники Леганеса грали по Де Йонгу і Ліонелю Мессі, який у цьому матчі був типовою десяткою.

Через це синьо-гранатові розвивали атаки флангом, але й там завжди була підстраховка. Обігрувати крайнього захисника Грізманну і Дембеле було не логічно, бо на них одразу чатували крайні центральні захисники. Як наслідок ні одного справжнього гольового моменту за перший тайм. У свою чергу Леганес декілька разів небезпечно втік у контратаки і знайшов свій момент Єль-Несірі і забив такий необхідний Леганесу гол.

3. Другий тайм

Вже з самого початку другого тайму Барселона притисла Леганес до своїх воріт як випускник п'ятикласника, але моментів як не було, так більше і не стало. Гол прийшов зовсім не з підготовленої і вивіреної атаки, а зі стандарту. Луїс Суарес відгукнувся на передачу Мессі. Ну а потім рятувати становище Барси "наддосвідчений", але вже кращий за Дембеле Ансу Фаті. Атаки продовжували виходити на зупинці біля автобуса, але гол таки прийшов.

Після подачі зі стандарту захисник Леганеса у боротьбі скинув м'яч у напрямку воріт, де на нього чекав Артуро Відаль, який із задоволенням вколотив круглого у сітку. На більше у цьому матчі Барселона не спромоглася, нагадую грали проти останньої команди чемпіонату і матч завершився із рахунком 1-2 на користь синьо-гранатових.

4. Підсумки

Так, вид крайніх захисників був приречений на зникнення у цьому матчі, так, команда більше тримала матч у Лізі Чемпіонів у голові, але остання команда чемпіонату. Ернесто Вальверде на цей раз добряче, напевно, видихнув, бо якби матч не закінчився перемогою, Ернесто вже б довелося пакувати речі. Прогресу молодих гравців під його керівництвом ми не бачимо, топи як Грізманн і Коутіньо не знаходять собі місця у команді, а команда з володарів найрізноманітніших індивідуальних нагород не може виграти у Леганеса. Вальверде з такою грою довго не протримається у Барсі, а от за Леганесом я пропоную вам послідкувати, бо після призначенн головним тренером Хав'єра Аггіре команда отримала друге дихання із такою злагодженою обороною точно не опустится до Сегунди настільки ганебно, а може й вирветься до середини і забезпечить собі спокійний фінал чемпіонату.

Дякую за те, що прочитали до кінця данну статтю, ставте плюс якщо вам сподобалося і підписуйтеся на блог. Любіть іспанський футбол і не тільки іспанський. Всього найкрощого!