Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Гравець збірної Литви зробив пропозицію коханій після здобуття медалі на ЧС з баскетболу 3х3. Неймовірно емоційний момент

Віддав дівчині нагороду замість каблучки.

Автор — Андрей Белик
27 июня 2022, 00:44

Чемпіонат світу з баскетболу 3х3 в Антверпені, який вп’яте у власній історії виграла збірна Сербії, завершилася дуже яскравим та емоційним моментом.

Під час церемонії нагородження призерів турніру гравець збірної Литви Марюс Узупіс (він став срібним призером ЧС) зробив пропозицію своїй коханій Мартіні Петренайте.

Вона також грала в Антверпені за жіночу збірну Литви, але зовсім трішечки не дотягнулася до нагороди – разом з партнерками по команді Мартіна програла зустріч за бронзу китаянкам.

Втім, медаль світової першості Петренайте все ж отримала – а потім і вітання від усієї литовської делегації.