Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Шалений гейм-віннер Доу у матчі з «Хапоелем» – у топ-10 моментів сезону в ЛЧ. Згадуємо, як круто це було

Момент, який вже потрапив в історію українського баскетболу.

Автор — Андрей Белик
8 мая 2022, 22:30
2

Організатори баскетбольної Ліги чемпіонів представили десятку найкращих моментів сезону-2021/22.

До неї потрапив і неймовірний переможний триочковий захисника «Прометея» Кріса Доу – американець виграв для українського клубу надскладний поєдинок із ієрусалимським «Хапоелем» влучанням за лічені долі секунди до завершення овертайму.

Та фантастична перемога врятувала для команди з Кам’янського міжнародний сезон: «Прометей» у підсумку виграв серію плей-ін з рахунком 2:1, пробився до Топ-16 ЛЧ і мав непогані шанси вийти у чвертьфінал. Але скористатися ними підопічним Ронена Гінзбурга не дозволила повномасштабна збройна агресія з боку РФ.

Пригадуємо крутезний момент, який українські прихильники баскетболу будуть пам’ятати ще дуже довго: