Tribuna/Футбол/Блоги/За лінією офсайду/Ліверпуль - Шеффілд Юнайтед(2:0). Клопп провів цілий рік без поразок в чемпіонаті.

Тотальний контроль гри від Ліверпуля та намагання від Шеффілда грати у футбол перші 10 хвилин.

3 января 2020, 01:48
2

Сьогодні ми поговоримо про матч Ліверпуль - Шеффілд Юнайтед.

До цього матчу Ліверпуль підходив на першому місці в АПЛ та перемагаючи все, що можна знайти в Англії.

Натомість Шеффілд програв Манчестер Сіті та опустився на 8 місце у турнірній таблиці АПЛ.

Стартовий склад Ліверпуля:

Запасні гравці Ліверпуля: Адріан, А.Лалана, Д.Оріджі, Н.Філіпс, К.Джонс, Г.Елліот, Н.Вільямс.

Стартовий склад Шеффілд Юнайтед:

Запасні гравці Шеффлд Юнайтед: О.Макберні, Б.Шарп, К.Робінсон, Ф.Ягелка, М.Веріпс, Б.Осборн, М.Бешич.

Перед тим, як розповісти про матч я хотів би поговорити про ситуацію з травмами в команді Клоппа. Набі Кейта, Шачірі, Ловрен, Матіп, Фабінью - це все на мою думку підкосило лову запасних Ліверпуля і якщо зараз хтось з ключових гравців оборони травмується то можуть виникти проблеми, але відрив в 14 очок робить подушку безпеки для мерсисайдців.

Також Клопп провів цілий рік без поразок в АПЛ, що однозначно про щось говворить. Останній раз Ліверпуль програва Манчестер Сіті 3 січня 2019.

1-тайм:

Матч почався з того, що замість Кейти в старт потрапив Мілнер, адже на розминці Кейта скоріше всьо отримав травму.

З перших хвилин команди почали пресингувати одна одну, але в Ліверпуля це виходило краще і вже на четвертій хвилині Фірміно міг забивати. Пресинг Шеффілда проявлявся в тому, що гравці оточували Вейналдума або гравця який займав місце між цетральними захисниками спричиняючи таким чином дискомфорт Ліверпулю. Але вже на 10 хвилині ван Дейк віддав довгу передачу на Робертсона той пройшов Балдока і віддав на набігаючого Салаха який забив свій 10 гол в чемпіонаті.

На 6 хвилині Вейналдум втратив м'яч через те, що впав і думаю фанати червоних згадали один неприємний епізод в історії клубу. Після голу Шеффілд намагався брати гру під контроль, але це призвело тільки до одного небезпечного моменту за весь перший тайм, дальній удар Макголдріка і то навіть не влучив у ворота. Але на 17 хвилині ван Дейк вирішив спробувати на собі роль вінгера та пройшов весь лівий фланг, віддав передачу на Роберто той знову на нього, але захисник Юнайтед був на місці та відібрав м'яч. Як тільки Ліверпуль починав включати швидкість всі намагання Шеффілда відібрати м'яч зникали. Після 30-35 хвилини гравці Шеффілда припинили будь-які намагання пресингувати суперника і перейшли усім складом на свою частину поля. Шеффілд отримував м'яч тільки тоді коли Фірміну, Салах або Мане влітали в стіну із захисників та губили в ній м'яч. Тільки на 45 хвилині у гостей відбулася непогана котратака, але ван Дейк був на місці та нейтралізував її.

2-тайм:

Увееь другий тайм Ліверпуль тотально контролював гру та знищував суперника. У підопічних Клоппа було дуже багато моментів і один з-них реалізував Мане на 63 хвилині.

До 87 хвилини мерсисайдці були одні на полі, але Шеффілд зміг провести чудову атаку тільки реалізація підвела і Алісон зберіг ворота сухими до кінця матчу.

Висновок з цьго всього такий: Ліверпуль зараз мало хто може зупинити і це точно не Шеффілд Юнайтед. Найкращими у складі Шеффілда були на мою думку Макголдрік який чудово пресингував в першому таймі, але в другому таймі він зник разом із командою та воротар який рятував ворота своєї команди на протязі всього матчу.