Tribuna/Футбол/Блоги/Все про Азійський футбол/Перша перемога Сергія Реброва у якості наставника Аль-Ахлі Джидда

Перша перемога Сергія Реброва у якості наставника Аль-Ахлі Джидда

Сергій Ребров провів свій другий офіційний поєдинок у якості наставника Аль-Ахлі Джидда. На відміну від першого програного матчу, у грі проти Аль-Фатеху команда Реброва змогла переконливо перемогти з рахунком 4-0. Отже, про перепетії цієї гри - у даному матеріалі.

Автор — Denys Vozniuk
21 августа 2017, 15:55
3

У першому матчі Чемпіонату Саудівської Аравії клуб з Джидди Аль-Ахлі, який тренує наш співвітчизник Сергій Ребров, програла Аль-Іттіфаку з рахунком 2-1. Цю новину обговорювали у нашій мережі постільки-поскільки.

У минулий четвер Сергій Ребров провів свій другий офіційний матч у якості головного тренера саудівського клубу. На цей раз команда з Джидди здобула переконливу перемогу з рахунком 4-0.

Цей поєдинок я зміг побачити наживо. З його перепетіями та думками перед першим матчем Реброва у Азіатській Лізі чемпіонів готовий з Вами поділитись.

Від самого початку поєдинку були гойдалки в обидві сторони. Іноді здавалось, що Аль-Фатех має перевагу, але так було виключно до 15 хвилини гри. На 15-й хвилині гри стався перший дзвіночок біля воріт Аль-Фатеха: кращий нападник Аль-Ахлі сирієць Аль-Сома мав перший прекрасний шанс відкрити рахунок у грі, але йому трохи не пощастило.

Варто відзначити, що Сергій Ребров, якого дуже часто показували крупним планом. Дуже радує той факт, що поки Сергій Станіславович знаходиться сам біля бровки та вільно дає вказівки гравцям своєї команди. Але, не так далеко знаходився його арабський помічник, і це був не Каддурі)

На початку гри дуже подобалась гра лайнсменів, виключно до другого тайму гри, поки їм за давньою арабською традицією не стали маритись оффсайди. Можливо, виною цьому всьому - неймовірна спека.

Трохи інформації, Чемпіонат Саудівської Аравії на прохання головного тренера національної збірної країни почали раніше майже на місяць через підготовку національної команди до вирішальних матчів у Азійській Кваліфікації до ЧС2018. Збірна Саудівської Аравії має чудові шанси потрапити напряму до фінальної частини Чемпіонату Світу 2018.

Хто виділявся у команді Реброва? Це безумовно сирійський нападник Омар Аль Сома та грецький півзахисник Іоанніс Фетфатцидіс. Обидва знаходяться у чудовому ігровому тонусі. Проте, слід відзначити, що Омар за гру змарнував дуже багато чудових нагод для взяття воріт.

У першій половині першого тайму команда Реброва взагалі не використовувала фланги нападу. В основному, вся гра будувалася через центр, де провідну роль відігравав Фетфарцидіс.

Обидві команди намагались дуже багато бити здалеку, проте, усі удари летіли куди завгодно, тільки не у ворота суперника.

На 28-й хвилині стався перший гол у матчі. Аль-Сома отримав пас, чудово обробив м'яч, двома рухами прибрав трьох захисників Аль-Фатеху та пробив у правий від себе кут. Голкупер був безсилий.

Гра одразу трохи заспокоїлась. Аль-Фатех намагався відразу зрівняти рахунок, але в одному з епізодів отримав контратаку на свої ворота, наслідком якого став штрафний. Відстань була нормальною, пішов навіс, непорозуміння захисту Аль-Фатеху і 2-0 ще у першому таймі. Але, Ребров не полишав свого місця на краю технічної зони.

На 42-й хвилині рахунок став 3-0. Помилка голкіпера Аль-Фатеху Абдулли Аль-Оайзера, внаслідок чого він задіває Салеха Аль-Джамаана, який ще трохи і підмалював падіння. Але пенальті 100%. До м'яча підійшов грек Фетфатцидіс і... 3-0.

По обличчю Реброва видно, що трохи відлягло)

Другий тайм матчу був не таким яскравим як перший. Він запам'ятався тотальною боротьбою, типовими арабськими симуляціями, а-ля, "шановні, мене звалили чергою з кулемету".

Футболісти Аль-Ахлі Джидда грали вже по результату, а футболісти Аль-Фатеху відверто грали кожний окремо, не помічаючи партнерів, внаслідок чого велика кількість втрат м'яча у простих ситуаціях.

На 64-й хвилині Сергій Ребров провів першу заміну. На полі з'явився новачок команди Леонарду замість Салеха Аль-Джамаана, який заробив пенальті у першому таймі.

А на 68-й хвилині Ребров випустив Абдуллу Магрші. який через хвилину скористався помилкою суперника у захисті і миттєво завдав кинжального удару. 4-0. Гру зроблено.

Наприкінці матчу, перед фінальним свистком, відбулось типове арабське загострення гри, наслідком чого стали 2 кутових удари біля воріт Аль-Фатеху.

На цьому все у цьому матчі. Задоволений власник клубу Аль-Ахлі, легка посмішка на обличчі Реброва та яскрава посмішка на обличчах його ассистентів.

У цьому матчі пазл зійшовся і гра не була такою валідольною. Але, вже у вівторок на Реброва чекає справжній іспит у вигляді першого матчу у протистоянні з іранським Персеполісом в Омані (між країнами немає дипломатичних відносин, тому матчі цієї пари пройдуть в Омані та ОАЕ відповідно).

У команди Станіславовича досі проблеми у захисті, фланги не біжать зовсім, чи то така задумка грати через центр. Але така гра лише буде на руку іранцям.

Наврядчи іранці, які вже зіграли 4 матчі у своїй національній першості, дадуть так вільно приймати рішення Фетфатцидісу, та так само вільно давати обробляти м'яча Аль-Сомі.

Не слід забувати і про атакуючу міць самих іранців, які в Іранській першості відіграли і перемогли далеко не найслабших суперників.

Я бажаю Реброву успіху у майбутньому матчі проти Персеполіса, але це буде вкрай важко.