Блог — Calcio Italiano
Автор — kehl
31 декабря 2017, 19:43

«Кротоне» 0:1 «Наполі»

Мінімальна перемога неаполітанців в Кротоне, при великій кількості гольових моментів у гостей. В першому таймі гості вийшли вперед, уже на 17 хвилині Марек Гамшик забив важливий мяч, який в підсумку став єдиним та вирішальним. Весь матч пройшов під контролем команди з півдня, немало створило атакуюче тріо Інісіньє, Мертенс, Кальєхон, попри всі зусилля забити не вдалось. Отже, мінімальна, але надважлива перемога Наполі, яка залишає команду на зимові свята на першій сходинці Серії А, а от скільки часу команді Мауріціо Саррі вдасться утримувати першу позицію, побачимо після в 2018 році.

«Фіорентина» 1:1 «Мілан»

Міланці в останніх турах не показували надто хорошу гру, потерпіли розгромної поразки у Вероні, а також домашньої поразки від Бергамо, фіалки в свою чергу зіграли внічию з грифонами, а також в останньому турі вирвали перемогу над Кальярі. Жвавіше розпочали господарі, хороші моменти були в Сімеоне та Діаса, а от россонері не створили ніякої небезпеки біля воріт фіалок, попри немалу кількість стандартів. Все ж, в першому таймі жодній команді не вдалось відмітитись у воротах суперника. В другому таймі обидві команди почали створювати більше моментів, на 71 хвилині Сімеоне головою завдавати удару в лівий кут воріт, фіалки вийшли вперед (1:0), а от уже при наступній атаці міланці зрівняли рахунок в матчі, Хакан Чалханоглу після відскоку пробив точно в девятку. Під завершення матчу мав хороший момент Верету, але Доннарума врятував свою команду.

Отже, міланці набирають 25 залікових пунктів і посідають 11 місце в турнірній таблиці, водночас команда з Флоренції посідає 8 місце, в 3 очках від зони єврокубків.

«Рома» 1:1 «Сассуоло»

Черговий не надто виразний матч римського клубу, на цей раз нічия на Олімпіко, проти колишнього клубу Ді Франческо. У вовків проблеми з реалізацією, уже вкотре команда створює велику кількість небезпечних моментів біля воріт суперника, при цьому забиває 1-2 голи. На цей раз римлянам протистояв Сассуоло, команда, яка при Якіні показує хороший футбол, а також впродовж трьох матчів поспіль перемагає, при одній лише поразці (3:0 від Фіорентини) в дебюті. Перший тайм розпочався з небезпеки біля воріт римлян, Маттео Політано пробив, але свою команду врятував Аліссон. За 15 хвилин до завершення, Лоренцо Пеллегріні забив, «Рома» повела в рахунку. Ближче до завершення перших 45 хвилин моменти були біля воріт двох команд, Рагуза та Міссорілі мали моменти біля воріт вовків, а от Коларов міг забити другий. В другому таймі команди показали хороший атакуючий футбол, попри те, що у столичної команди моментів було більше, команді Якіні вдалось зрівняти рахунок, Міссорілі знайшов свій шанс . В самій кінцівці Ундер забив м'яч у ворота гостей, але арбітри після перегляду відео голу, скасовували його.

Отже, вовки втрачають важливі 3 очки в матчі й задовольняються лише одним, а от команда з Емільї-Романьї не пограє свій 4 м'яч поспіль.

«Аталанта» 1:2 «Кальярі»

Завершення 2017-го вдалось не надто успішним для команди з Бергамо, остров’яни завдали другу домашню поразку для Аталанти. В першому таймі гості двічі поразили ворота бергамасків, на 6 хвилині Паволетті реалізував свій момент, а на 23 хвилині Падоїн подвоїв рахунок в матчі. Попри неодноразові небезпечні випади Гомеса, забити у ворота суперника не вдалось. У другому таймі господарі повністю контролювали хід зустрічі, уже на перших хвилинах другого тайму хороший момент мав Джанлука Манчіні, але попав в перекладину. По-справжньому небезпечні голові моменти були у Корнеліуса, Крістанте та Ілічіча, але фортуна була не на стороні господарів, забити протягом 90 хвилин забити не вдалось. В додатковий час (90+2) бергамаски нарешті забили, забив Гомес, цей мяч для аргентинця став 4 в цьому сезоні. Попри забитий м'яч у кінцівці зустрічі, спастись від поразки не вдалось.

Отже, неочікувана поразка Аталанти на своєму полі від сарденців. Аталанта посідає 9 місце, а от Кальярі піднімається на 15 позицію з 20 набраними пунктами.

«Сампдорія» 2:0 «Спал»

Після 5 матчів без перемог, команда з Генуї нарешті здобуває 3 очки в матчі з аутсайдерами. Щоправда, протягом 90 хвилин жодна команда забити не змогла, попри повну перевагу господарів. Вирішальний дубль оформив Куальярелла в додатковий час, перший м'яч був забитий на 2 добавленій хвилині, а наступний на 4. До того ж, італієць залишається найкращим форвардом Сампи в Чемпіонаті Італії, забивши 12 голів в цьому сезоні (4 місце в рейтингу найкращих бомбардирів).

«Беневенто» 1:0 «К'єво»

Неймовірний матч, а також перша в цьому сезоні перемога для команди з містечка Беневенто. Єдиний гол в зустрічі забив Кода на 63 хвилині матчу. Цей гол приніс перемогу, причому першу перемогу в чемпіонаті.

Все ж ця перемога не помогла команді залишити останню сходинку, отож перша перемога «відьом» в Серії А. К'єво з третьою поразкою поспіль посідає 14 позицію в Серії А.

"Торіно» 0:0 «Дженоа»

Туринці в четвертому домашньому матчі поспіль не можуть здолати суперників, а от Дженоа в четвертому гостьовому матчі не програла жодного разу. В цій зустрічі попри перевагу господарів, жодній команді не вдалось забити. Отже, нічийний результат. «Торіно» з 25 набраними пунктами посідає 10 позицію, а от Дженоа після зміни тренера, потрохи піднімається від зони вильоту, посідаючи 16 позицію з 20 набраними очками.

«Верона» 1:3 «Ювентус»

Чемпіони Серії А в черговому гостьовому матчі завдають поразки суперниками, після перемоги на римською «Ромою» на «Ювентус Стейдіум», здобувають чергову перемогу проти воронців, звичайно, завдяки дублю найкращому бомбардиру «старої сеньйори» - Паулу Дібала. В першому таймі гості відкрили рахунок, забив Матюіді, більше забити не вдалось. А от в другому таймі зрівняв рахунок Касерес, подавши надії на подальшу боротьбу. Все ж забитий господарями гол не вплинув на Юве, найкращий гравець Юве забив двічі, Дібала забивав на 72 та 77 хвилині. Отож, досить впевнена перемога Ювентуса, яка приносить команді 47 очок та друге місце в Серії А.

«Інтер» 0:0 «Лаціо»

Чергова втрата очок для міланців, в цей раз вони зіграли внічию із суперником з Риму. Не так давно команда з Мілану очолювала турнірну таблицю, а зараз вони посідають третю сходинку, після поразки від Удінезе та Сассуоло. Гра була досить рівною, хоча здавалось, що в гостей атаки виходили більш гострими. Незважаючи на гольові моменти, жодній команді не вдалось забити голу в зустрічі. Отож, міланці залишаються на 3 місці, а лаціале п’ятими з різницею в 4 залікові пункти, хоча в гостей залишається одна гра в запасі (перенесений домашній матч проти Удінезе). «Болонья» 1:2 «Удінезе»

Чергова перемога фріульців, Массімо Оддо неймовірно розпочав в Удінезе, 5 перемог поспіль. В першому таймі відмітились болонці, завдяки автоголу Даніло, уже наступний м'яч прилетів у ворота господарів, Відмер зрівняв рахунок в матчі. В другому таймі був забитий третій гол в матчі, який приніс команді з Удіне перемогу, на 48 хвилині Лазанья забив другий м'яч за гостей, цей м'яч виявився останнім в зустрічі.