5 декабря 2017, 23:07
16

Представляємо огляд всіх матчів 15 туру Серії А.

"Рома" 3:1 "Спал"

Розпочався 15 тур в Римі, де на «Олімпіко» вовки приймали аутсайдера Серії А – ферераського Спала. Перший небезпечний момент в матчі створили гості, Палоскі пробив головою, але м’яч пролетів вище. Здавалось, що римлянам уже буде не так просто в матчі, але уже на 9 хвилині матчу гості залишились в меншості, захисник гостей Феліпе грубо сфолив поблизу штрафної, арбітр спочатку показав жовту, але переглянувши момент за допомоги системи відеоповторів показав червону. Отож, після видаленні вовки почали тотально володіти ініціативою. Перший гол забив Джеко, перервавши свою гольову засуху, яка продовжувалась близько 2 місяці, участь у голі також прийняв Ель-Шаараві, який віддав гольову передачу на боснійця. Наступний гол залетів у ворота Гоміса від Строотамана, римляни могли забивати ще кілька м’ячів і піти на перерву з повний розгромом, але справжній герой гостей – Гоміс, він неодноразово спасав команду, цілих 9 сейвів у голкіпера гостейДругий тайм «Рома» розпочала в повільному темпі, але це не спасло гостей від третього пропущеного голу, Пеллегріні відмітився дебютним голом за вовків. Гостям все ж вдалось відмітитись голом у ворота римлян, через кілька хвилин після третього пропущеного, Вівіані не реалізував пенальті, але на добиванні поцілив у ворота Аліссона. Отож, впевнена перемога римлян на «Олімпіко».

До речі:

- "Рома" нанесла 37 ударів (з них 15 - в створ) по воротах клубу "СПАЛ" Це рекорд для команди по ударах в одному матчі в нинішньому сезоні "Серії А".- Джеко забив як мінімум 1 гол у ворота 23 з 24 команд, проти яких він грав в "Серії А"

Ді Франческо після матчу:

«Ми нанесли 37 ударів по воротах суперника, а в такому випадку важливо демонструвати кращу реалізацію моментів. Я дуже незадоволений пропущеним м'ячем. Безумовно, ми налаштовувалися тільки на перемогу і хотіли виграти за будь-яку ціну.Зараз важливо позбутися від зайвих думок, які можуть нас відволікати від головного. Ми намагалися перемогти, щоб підійти в чудовому настрої до матчу з «Карабахом». Наша мета - вихід у плей-офф Ліги чемпіонів. Мені сподобався настрій команди, тепер важливо продемонструвати його у вівторок».

Лоренцо Пеллегріні:

«Забивати завжди приємно, але робити це на Олімпіко біля нашої фанатської трибуни - це щось особливе. Мені дуже хотілося цього, і більшого я не міг просити. Ми завоювали гарну перемогу, і вона має важливе значення. Особливо після того, як ми втратили очки в Генуї.»

«Наполі» 0:1 «Ювентус»

Головний матч туру, або ж головний матч першого кола чемпіонату Італії проходив в Неаполі. Один з найзапекліших суперників приїхав на місцевий «Сан Паоло» протистояти неаполітанцям. Матч видався доволі цікавим та з великою кількістю гольових моментів, але лише з одним забитим м’ячем.

Перші гострі моменти в матчі створив клуб з Турина, уже на 4 хвилині Ігуаїн небезпечно пробив, але Рейна впевнено вибив м’яч на кутовий, уже при наступній атаці Ігуаїн вцілив у ворота з прекрасної передачі Дібали, команда з півночі Італії вийшла вперед. Після пропущеного голу неаполітанці полетіли в атаку, кілька небезпечних ударів було від Лоренцо Інсіньє, але Буффон ефектно рятував туринців, перший тайм завершився перемогою Юве. Протягом всього другого тайму місцева команда тримала м’яч під контролем і старалась створити небезпеку біля воріт гостей, знову ж були небезпечні моменти від Інсіньє та Мертенса. Ювентус проводив гру на контратаках, все ж одна з них могла завершитись другим голом, Асамоа мав 100% момент, все ж перекладина помішала відмітитись. Отож, перемога Юве, яка приносить 3 очки, бянконері прибираються до Наполі в турнірній таблиці, 1 заліковий пункт між командами.

Мауріціо Сарі після матчу:

"Ми домінували над «Юве» у всіх можливих компонентах і багато чого супернику не дозволяли. Але нам не вистачило чогось, щоб перетворити ігрову перевагу в голи.Я похвалив команду за гру і нехай ми програли в Серії А вперше за дев'ять місяців - це не катастрофа. Я не хочу, щоб голови поникали. У нас є три  нападники топ-рівня і скоро вони всі знову повернуться до своєї гри. Нам просто потрібно зібратися. Ми як і раніше показуємо відмінний футбол. Що стосується Лоренцо Інсіньє, то я не знаю, кого з них поставити. У нас в складі немає інших варіантів. Про Адама Уна кажуть, що він як другий Кріштіану Роналду, але йому всього лише 20 років. Цьому гравцеві потрібно зосередитися на дозріванні, і я сподіваюся він доб'ється успіхів у майбутньому."

Аллегрі:

«Це відмінний результат, нехай ми й відстаємо. Наполі залишається фаворитом в боротьбі за скудетто і грає в по-справжньому приємний футбол ».«У першому таймі у нас були сприятливі моменти, і ми змогли забити. Після перерви Наполі багато володів м'ячем і чинив сильний тиск, але з точки зору гольових моментів ми практично нічого їм не дозволили»

«Торіно» 1:1 «Аталанта»

Досить хороший матч, насичений хорошими моментами був зіграний в Торіно. Обидві команди мають в своєму складі хороших гравців атаки.Протягом першого тайму хороші гольові моменти виникали біля воріт гостей, непогано зіграла атака туринців, Льяїч мав непогані моменти, все ж голкіпер гостей відіграв впевнено. Наперекір досить хорошій  грі  Беріші, команда з Бергамо пропустила, все це сталось на доданих хвилинах першого тайму, Ніколя Н Кулу замкнув подачу з кутового. Уже в другому таймі гості почали все краще грати в атаці,що призвело до голу. На 54 хвилині Ілічіч зрівняв рахунок у матчі. Під завершення матчу досить хороший момент був у Гомеса, він опинився сам на сам з Сірігу приготувався до удару, але воротар господарів вистрибнув, перехопивши м’яч. Отже, нічия 1:1 зафіксована на Олімпійському стадіоні в Турині.

До речі:

- Аталанта в нинішньому сезоні Серії А не знає перемог в гостьових матчах, 3 нічиї, 4 поразки.

Синиша Михайлович після матчу:

«Нічия - справедливий результат матчу між двома командами, які грали відкрито і атакували великими силами. Ми зіграли краще в першому таймі, а потім після перерви Ілічич зрівняв рахунок і зірвав наші плани. Мені завжди подобалося грати на перемогу, а не на сухий матч. Зі схемою 4-3-3 ми збільшили баланс при захисті, але втратили щось в атаці.»

«Сампдорія» 1:2 «Лаціо»

В неділю ввечері, в рамках чергового 15-го туру чемпіонату Італії був зіграний матч між сусідами по турнірній таблиці, де "Сампа" приймала в рідних стінах "Лаціо". Матч проходив на стадіоні "Луіджі Феррарі", де місцеві фанати знають як, і вміють підтримувати своїх улюбленців. Ще до стартового свистка всі чекали видовищного футболу, багатим на удари, боротьбу і забитими м'ячами.

Перший тайм не виправдав свої очікування і пройшов без забитих м'ячів, але команди обмінювались ударами то в одну сторону, то в іншу. Але все ж до взяття воріт в першому таймі був ближчий клуб з Риму, на 36 хвилині матчу Чіро Іммобіле першим на відскоці завдавав удар в правий кут воріт, таким чином міг би відкрити рахунок в матчі, але Еміліано Вівіано не розгубився і виконав блискучий сейв, не давши шкіряному залетіти в свої ворота. По ходу гри генуезці більше контролювала м'яч, але атаки завершували не найкращим чином. Тим самим "Лаціо" майстерніше дивився в цьому матчі і свої атаки завершував небезпечніше, ніж господарі.

В другому таймі команди почувши настанови від своїх наставників, почали грати розкутіше. І вже на 56 хвилині матчу Дуван Сапата відкрив рахунок в цьому поєдинку, майстерно пробивши голкіпера "Лаціо", після ідеального пасу головою від Фабіо Куалярелли. "Орли" не розгубились після пропущеного голу і показали що ніяких проблем у їхньому колективі немає, і аж на 79 хвилині матчу молодий серб Мілінковіч-Савіч опинившись в штрафному майданчику пробив з відскоку точно в ліву дев'ятку. Але і на цьому гості із Риму не зупинились, і дали чітко зрозуміти що нічийний рахунок в матчі їх не влаштовує. На 91 хвилині Філіппе Кайседо, який появився на полі на 75 хвилині, опинився першим на добиванні, після помилки Вівіано, вивівши гостей вперед.Отже, гравці "Лаціо" здобули перемогу в дуже непростій боротьбі. Грамотні тактичні дії дозволили нав'язати супернику свою гру та отримати приємний результат.

До речі:

- Сампдорія програла вдома вперше в цьому сезоні.

«Беневенто» 2:2 «Мілан»

Дебютний матч нового наставника россонері видався не найкращим, а от для Беневенто це безсумнівно найкращий матч цього сезону, оскільки команда вперше відібрала очки в суперника, а ще й в якого. Перший тайм «Мілан» провів досить впевнено, нанесла команда Гаттузо цілих 6 ударів в площину воріт, при цьому забивши всього єдиний гол, Бонавентура під завершення першого тайму відкрив рахунок в матчі.

І здавалось що ніякої інтриги в матчі не буде, команда з Мілану впевнено переможе і дебют нового тренера буде успішним. Все ж в другому таймі «відьми» почали показувати хорошу гру і завдавати удар за ударом, уже на 50 хвилині Пушкаш вразив ворота гостей, зрівнявши рахунок в матчі. Россонері уже при наступній атаці вийшли вперед, Калініч точно поцілив, змінивши рахунок матчу на 1:2. На 75 хвилині гості залишились в меншості, Романьйолі отримав другу жовту. Гості не здавались і при наступній атаці Кессі міг забивати, після хорошої передачі від Сусо, але пробив повз. По-справжньому жарко було в доданий час, місцева команда зрівняла рахунок на останній хвилині, голкіпер господарів пробив головою, після подачі зі штрафного і зробив рахунок 2:2. Неймовірні емоції та святкування в Беневенто, команда здобула 1 заліковий пункт, який став першим в цьому сезоні.

До речі:

- «Беневенто» вперше в цьому сезоні забив більше одного м’яча, а також команда здобула перші залікові пункти в Серії А.

Тренер «Мілана» коментує виїзну нічию з «Беневенто»:

«Хлопці виклалися максимально і зробили все, що могли. Ми пропустили дивний гол, так нам зараз везе » «Хочу подякувати гравцям за їх бажання і самовіддачу. Нам потрібно працювати над фізикою і менталітетом, але сьогодні мені нема в чому дорікнути хлопців ». «Ми могли зіграти краще, але занадто часто втрачали м'яч, виходячи з оборони. Спроби придумати щось нове - це добре, але ми прекрасно усвідомлювали, що, попри поразки, останнім часом «Беневенто» сильно додав ». «Це було боляче, по-іншому не скажеш. Ножове поранення менш хворобливе, ніж такий гол »

«Болонья» 1:1 «Кальярі»

Болонья приймала команду з Сардинії, непогано господарі матчу провели останні дві матчі чемпіонату, дома розгромивши «Сампу», а також неймовірна гостьова перемога (2:3) над Вероною. Перший тайм виявився доволі скудним на гольові моменти, проте гості забили й вийшли вперед, все це сталось в кінці першого тайму, отримавши хороший пас, Педру Хоау сильно пробив у лівий нижній кут хороша взаємодія команди, яка призвела до першого голу в матчі. Протягом другого тайму непогано в атаці зіграла місцева команда, моменти виникали в Антоніо Міранти та Верде. Все ж Болоньї вдалось уникнути поразки, на 81 першій хвилині Дестро зрівняв рахунок в матчі, це другий м’яч італійця в цьому сезоні.

«Фіорентина» 3:0 «Сассуоло»

Фіалки здобули впевнену перемогу над «Сассуоло», на жаль не вдався дебют нового тренера гостей, нагадаємо, що Якіні очолив команду після чергової поразки в минулому турі.Фіалки повністю контролювали хід гри, перший гол у ворота Консільї прилетів на 32 хвилині, Венсан Лауріні виконав хорошу навісну передачу в штрафний, а Джованні Семіоне головою спрямував м’яч під перекладину, ще один гол був забитий в першому таймі, Верету з передачі Теро відправив м’яч в сітку воріт гостей. Зрозумівши, що відігратись в цьому матчі буде важко, нероверді протягом другого тайму більше захищались, при цьому не завдавши жодного удару в площину воріт. Все ж третій м’яч залетів у ворота гостей, Теро зробив другу гольову передачу, а К’єза забив.

Отже, впевнена перемога фіалок на Артеміо Франкі.

«Інтер» 5:0 «К'єво»

Міланці здобули розгромну перемогу над воронцями, забивши 5 м'ячів. Це перший матч в сезоні, де чорно-сині забили більше ніж 3 м’ячі у матчі. Уже в першому таймі було забито 2 м'ячі, Ікарді та Перішич відмітились, по перерві місцева команда забила ще 3 голи (2 мячі на рахунку Перішича та один у Шкріняра. Один з найкращих матчів Інтера в цьому сезоні, а також найгірший у веронської команди. Отож, хет-трик Перішича, а також 16 гол Ікарді в поточному чемпіонаті.«Інтер» після неймовірної перемоги піднімається на 1 місце в турнірній таблиці Серії А, залишивши позаду «Юве» та «Наполі».  Ікарді після матчу:

"У мене немає слів, щоб описати цю подію ... блискуча подія, яка містить в собі ту працю і ті жертви які мені довелося принести в останні роки в Інтері. Сьогодні, у своєму 5-му сезоні в команді я увійшов в історію цього клубу як 10-й бомбардир усіх часів. Спасибі вам всім за ту підтримку що робите мені кожен день. "

«Кротоне» 0:3 «Удінезе»

Матч був зіграний в понеділок, кризовий «Удінезе» приїхав грати з таким же кризовим «Кротоне». Команда з Удіне не знала перемог протягом двох матчів, а от Кротоне уже програв три матчі. Обидві команди знаходились внизу турнірної таблиці, отож двом клубам потрібні були перемоги. Перший тайм видався не надто багатий на гольові моменти, напівмоменти виходили в обох команд. А під завершення першого тайму гостям вдалось вийти вперед, Якуб Янкто впевнено реалізував свій момент. Другий тайм видався кращим для гостей, бянконері забили ще два, Якуб Янкто з гольової передачі Максі Лопеза зробив рахунок 2:0, третій гол в матчі забив Лазанья. Під кінець матчу господарі мали хороший момент, Сімі попри спроби його зупинити, увірвався у штрафний та пробив, м’яч пролетів в кількох сантиметрах над поперечиною. Отже, впевнена гостьова перемога «Удінезе», яка дозволила команді піднятись на 14 позицію в турнірній таблиці. Кротоне на 16 позиції.

«Верона» 0:1 «Дженоа»

Останній матч туру був зіграний у Вероні, де місцева команда приймала гостей з Генуї. Обидві команди до матчу знаходились в зоні вильоту, нижче був лише Беневенто. Матч був не з найкращих в турі, доволі мало гольових моментів було створено, але це не завадило грифонами забити під завершення першого тайму, перший і єдиний гол в матчі був забив Пандев. У другому таймі веронці намагались забити, але всі спроби завершились невдачею. Отже, Верона продовжує залишатись в зоні вильоту, а от Дженоа піднімається на 15 позицію.