Tribuna/Футбол/Блоги/Calcio Italiano /Огляд 9 туру Серії А

Огляд 9 туру Серії А

9 тур розпчався з матчем в якому було забито 5 м’ячів, «Сампа» завдала «Кротоне» ганебну поразку, саме цей матч був одним з найрезультативніших матчів туру. Веронське дербі було по-справжньому гаряче, інтрига в матчі зберігалась до останніх хвилин, незаважаючи на червону карку у Хеллас. На жаль, центральний матч туру розчарував результатов, але точно не грою команд.

Блог — Calcio Italiano
Автор — kehl
24 октября 2017, 21:44
5

Огляд  9 туру Серії А

9 тур розпчався з матчем в якому було забито 5 м'ячів, "Сампа" завдала "Кротоне" ганебну поразку, саме цей матч був одним з найрезультативніших матчів туру. Веронське дербі було по-справжньому гаряче, інтрига в матчі зберігалась до останніх хвилин, незаважаючи на червону карку у Хеллас. На жаль, центральний матч туру розчарував результатов, але точно не грою команд. Отже, в очікуванні першого матчу 10 туру читаємо огляд 9. (Просимо вибачень за затримку)

Наполі – Інтер (0:0)

Центральний матч проходив на «Сан Паоло» в Неаполі, де місцева команда приймала прямих конкурентів за Скудетто. Неаполітанці не втратили жодного очка в останніх 8 матчах, в той же момент Інтер здолав в дербі «Мілан», отже нас чекав атакуючий футбол від обох команд. В першому таймі біля воріт міланців виникало досить багато небезпечних моментів, небезпечні удари були у виконанні Інсіньє, Кальєхона та Мертенса, але Хандановіч «витягнув» всі м’ячі, просто неймовірні сейви у виконанні голкіпера гостей. Можна також згадати один з небезпечних моментів  Ікарді біля воріт неаполітанців, але захисники дуже добре відпрацьовували в захисті. Другий тайм вийшов також непоганим, велика кількість ударів від атакуючого тріо «Наполі», щоправда жоден з моментів так і не був реалізований. В складі гостей потрібно відмітити Хандановіча, що не один раз спасав ворота «Інтера», а також словацького захисника Шкриняра, який провів сильний матч в захисті та не один раз спас від пропущеного голу. Отже, «Наполі» вперше втачає очки в чемпіонаті, але все ж залишається на вершині Серії А.

Сампдорія – Кротоне (5:0)

«Сампа» перебуває в неймовірній формі, на даний момент одна з найкращикоманд італійського чемпіонату, впевнені домашні перемоги над Бергамо, Міланом доводять це, єдина болюча поразка в останніх 5 матчах, проти Удіне зіграли не найкраще, що призвело до розгрому 4:0, у Кротоне підходило до матчу також в доволі непоганій формі, перемога над Беневенто та результативні нічиї з Торіно та Спалом. Перший і другий тайм пройшли під впевненим контролем генуезців, перший матч на 3 хвилині забив Феррарі, також у матчі голами відмітились Куалярелла з пенальті, Капрарі, по завершенню першого таймі «Сампа» перемагала 3:0, в другому таймі ми побачили 2 мячі, які забивали польські легіонери, Лінетті на 71 хвилині та Ковнацький на 76 хвилині. Отож,  над результативний матч у виконанні «Сампи» .

К’єво – Верона (3:2)

Обидва клуби непогано грають в останніх турах, Хеллас в останніх матчах переміг вдома Беневенто, зіграв в результативну гостьову нічию з Торіно , тим часом К’єво зіграв нічию з Сассуоло та переміг Кальярі і Фіорентину. Отож команди підходили до матчу в непоганій формі. Розпочався матч з забитого голу Верде,яеий орендований в римської «Роми», перед забитим м’ячем непоганий момент мав Черчі, але Соррентіно спас «летючих віслюків». Уже на 23 хвилині арбітр показав першу жовту, після фолу Суколіні. Господарі з штрафного подали м’яч , добре зіграв головою  Інглезе, зрівнявши рахунок. Уже на 30 хвилині сфолив той же  Суколіні, головний арбітр призначив пенальті, який впевнено реалізував той же Інглезе (орендований в неаполітанців), дубль Інглезе і К’єво попереду. Уже через 10 хвилин при черговому фолі  Суколіні отримав ще одну жовту і відправився в підтрибунне приміщення, не найкращий матч для аргентинця. Отже, «джаллоблу» залишаються в меншості. За 15 хвилин господарі так і не скористались вилученням і не забили третій м’яч.  Другий тайм розпочався активною грою гостей в  атаці, в одній з атак сфолив Гамберіні, арбітр призначив пенальті, яке впевнено реалізував Паццині, 2:2. Гості в меншості зуміли забити, все таки це ж дербі. За кілька хвилин у К’єво відбулась заміна, поле покинув Мануель Пуччарелі, замість нього вийшов 38-річний Серджіо Пеллисьє, легенда веронського клубу, його ще називають веронським Тотті. І уже при перші атаці Пелллисьє відзначився у воротах  суперника, вивівши свою команду вперед. Під завершення матчу був ще один гол у ворота «Верони» у виконанні  Стеніпскі, м’яч не був зарахований через положення поза грою. Отже, доволі непроста перемога в дербі.

«Удінезе» - «Ювентус» (2:6)

«Юве» після домашньої поразки від «Лаціо» та нічийного результату в Бергамо просто не мало права втрачати залікові бали в Удіне. «Удінезе» в останніх п’яти матчах перемогло лише раз, домашня перемога над генуезцями (4:0) у всіх інших матчах «Удіне» програвало. Перший тайм розпобався жахливо для «бянконері», на 8 хвилині Періца забив перший м’яч у ворота Буффона, але уже на 14 хвилині автогол забив Самір, який хотів головою винести м’яч із воротарської, 1:1. Уже при наступній атаці гості вийшли вперед, Хедіра забив.  На 26 хвилині турниці ускладнили собі матч, Мандзюкіч був видалений з поля. Під завершення першого тайму виникали небезпечні удари біля воріт Буффона, але забити «чорно-білим» так і не вдалось. Виправилась ситуація уже на початку другого тайму, Самір зрівняв, 2:2. Протягом наступних 40 хвилин «Юве» здійснив кілька неймовірних атак і забив 4 мячі у ворота Біссарі. Забивав Ругані,Пяніч та  дубль оформив Хедіра. Доволі складна, але впевнена перемога тувинців з рахунком 6:2.

Торіно – Рома (0:1)

Рома, яка програла минулий матч на Олімпіко неаполітанцям, приїхала в гості до туринців, в яких останнім часом досить багато проблем, як в атаці так і в обороні. В першому та другому таймі небезпечних моментів було дуже мало, «Рома» атакувала в економному режимі, щодо «биків», то вони в атаці взагалі нічого небезпечного не створили, не завдавши жодного удару в ствір воріт і не подавши жодного кутового. На 69 хвилині Коларов забив єдиний гол в матчі, прекрасний м’яч з штрафного, до речі не перший для Коларова. Отже, перемога римлян в Турині при доволі блідній грі.

Спал – Сассуоло (0:1)

Новачок Серії А приймав на своєму полі Сассуоло, яке не знало перемог 3 матчі підряд. У Спала в останніх матчах досить багато проблем, одна нічия в останніх 5 матчах. Матч розпочався з голу Сассуоло, Маттео Політано забив на 1 хвилині і вивів свою команду вперед. Надалі було кілька атак «чорно-зелених», непогані моменти мав Берарді, але забити він так і не зміг, погана реалізація в італійця в останніх матчах. В другому таймі обидві команди мали кілька моментів, реалізація підводила. Найгрячіше було під завершення матчу. Саулі Вяйсянен грубо сфолив, арбітр побачивши, без родумів показав на одинадцятиметровий, Доменко Берарді пробивав, але забити не вийшло,Гоміс спас свою команду від другого пропущеного. На цьому гра не завершилась, на 89 хвилині Франческо Кассата отримав пряму червону, дуже грубо сфоливши. Спалу не вдалось за 5 хвилин нічого створити біля воріт гостей, матч завершився досить впевненою перемогою гостей.

Беневенто – Фіорентина (0:3)

Беневенто, найгірша на даний момент команда італійського чемпіонату, приймала гостей з Флоренції. Перший тайм відбувся при повній перевазі гостей, які забили перший м’яч на 17 хвилині матчу, Джованні Сімеоне віддав чудову передачу,а Марко Бенассі забиває ударом в упор. Єдиний небезпечний удар господарів в першому таймі завдав Даніло Катальді, але Марко Спортьєлло відбив матч. Другий тайм розпочався не найкраще для господарів, на 47 хвилині Бубакар забив другий м’яч. Протягом наступних хвилин «фіалки» впевнено контролювали м’яч і чекали на помилку суперника і таки дочекалась, на 64 хвилині матчу Альберто Бриньйолі порушив правила і гостям дістався пенальті, Теро впевнено реалізував одинадцятиметровий, без шансів для воротаря, 0:3 попереду гості. Отже, впевнена перемога «фіалок» в Беневенто. «Беневенто» програє 5 домашній матч поспіль.

«Мілан» - «Дженоа» (0:0)

Мілан після поразки від Інтера та нічийного домашнього матчу в Лізі Європи проти АЕКА, приймав вдома генуезців, які в минулому матчі проти «Кальярі» здобули першу перемогу в чемпіонаті. Перший тайм був непростий для міланців,після кількох проведених атак в першому таймі, «россонері» так і не змогли нічого реалізувати , а уже в середині першого тайму арбітр видалив з поля Бонуччі. В другому таймі було кілька атак генуезців та міланців, але ніхто забити так і не зміг. Отже, нульова нічия і шанси Монтелли залишитись на тренерському кріслі з кожним матчем зменшуються.

Лаціо  - Кальярі (3:0)

«Лаціо» в прекрасній формі підходило до матчу проти «Кальярі», перемога над чемпіоном в Турині, впевнена перемога проти Ніцци в Лізі Європи, а от в «острів’ян» справи йдуть не так добре, після домашньої поразки був звільнений  головний тренер - Массімо Ростеллі, на його місце прийшов Дієго Лопеш, який донедавна працював в «Палермо». З перших хвилин матчу «орли» бігли в атаку, перший небезпечний момент виник біля ворті «острів’ян», Луїс Альберто пробив вище воріт, в наступній атаці Іммобіле збив воротар гостей, пенальті в ворота «Кальярі», який впевнено реалізував Іммобіле, уже на 22 хвилині гості вийшли вперед, але гол зараховано не було, арбітр зафіксував офсайд, допомогла система відеоповторів (VAR). Під завісу першого тайму був забитий другий м’яч, дубль Іммобіле. Другий тайм жваво почали римляни, через 4 хвилини після старту другого тайму був забитий третій м’яч, на цей раз відзначився Бастос. Надалі немало гольових шансів мали гості, гостро пробивав Паволетті, в кінцівці шикарним ударом відзначився Іоніта, але Стракоша витягнув «мертвий» м’яч. Отже, доволі впевнена перемога «Лаціо», а також досить непогана гра «острів’ян», щоправда погана реалізація.