Блог 7-40

9-й КЧ. Прев'ю п'ятнадцятого туру

Всім привіт!

Пауза на чвертьфінали Кубка виявилася не репетицією останнього туру попереднього етапу КЧ за емоційністю, а ризикує навіть перевершити драматичність моменту боротьби за топ-10. Але поживемо-побачимо, можливо феєрія буде і там. А поки згадаємо результати передостаннього туру КЧ.

Турнірна таблиця за тур до завершення попереднього етапу КЧ набула наступного вигляду.

14й тур було зіграно на матчі Серії А Мілан - Лаціо. Інтрига цього поєдинку полягала в тому чи зможуть господарі поля показати характер та спроможність вийти із неприємного майже кризового стану або ж гості продовжать пробивати собі шлях до зони ЛЧ. Двобій був зрештою рівним - у середині першого тайму команди обмінялися голами протягом трьох хвилин і здавалося, що на нас чекає нічийний результат поєдинку. Проте римляни за десяток хвилин до завершення матчу зуміли забити м'яч і вирвати перемогу - 1:2. Отже, склалася така картина виграшних варіантів 7-40: 2-6-8-10-15-21-24-28-29-35-36-39.

Майже у всіх поєдинках КЧ відчувалася напруга. Проте були винятки. Зокрема лідер сезону Солянка поступилася Jazz Band 0:3, "джазмени" насамкінець грюкнули дверима, покинувши турнір. За відсутності мотивації Картошка програла нестримній Київській Русі 1:3, "русичи" до речі закріпилися у топ-3 і навіть спромоглися зрівнятися за заліковими балами із Солянкою. Єдиний матч без всілякої інтриги - це двобій Отамани - КримНаш, таким його зробили гравці КН, які просто не з'явилися на гру і різко знизили свої шанси на потрапляння в топ-10.

Погром 5:0, але уже не технічний, на рахунку Pro Vercelli. "Італійці" дещо сенсаційно не помітили на шляху Воїнів Світла, таким чином загостривши боротьбу на верхівці турнірної таблиці. Тры чарапахі були сильнішими за URFU 4:1 і за тур до завершення попереднього етапу КЧ забезпечили собі вихід у фінальну стадію, позбавивши своїх візаві будь-яких шансів на успіх. А от у теорії ще можливий стрибок Neraft у топ-10, це стало можливим завдяки несподіваній перемозі останніх над Галактикос 3:1. Найбільш "близьким" за результатом став матч Перці з Пивом - FP Manager. Перці здобули 3 очки, здолавши "менеджерів" із рахунком 3:2, залишивши їх на грані гаряої десятки.

Тепер переходимо до постійної рубрики - представлення таблиці УВ.

Найкраща команда за УВ у турі: Pro Vercelli (24)

Найкращі гравці туру: zigazaga (Перці з Пивом), andorac (Тры чарапахі), SeregaKrivbass (Pro Vercelli)  по 6 УВ

Це просто має бути захоплююче футбольне дійство та фантастична розв'язка попереднього етапу КЧ! Все до цього йде - МДП як ніколи топовий, адже Баварія - Боруссія Д - "класичне" протистояння Бундесліги, яке майже ніколи не змушує вболівальників сумувати. У нашому чемпі буде вирішуватися доля не лише боротьби за топ-10, але і у лідируючій групі також. Наприклад, двобій Воїни Світла - Солянка чого тільки вартує або Gods Of War - Отамани (відразу дві битви півфіналістів Кубка - репетиція у бойових умовах). Проте все ж загостримо увагу на тих, хто має шанси на проходження у фінальний етап.

Jazz Band відразу відкидаємо, бо ця команда зіграла всі матчі. Решта троє колективів знаходяться в одному пункту один від одного. Звичайно, FP Manager поки що у найвигіднішому положенні, бо саме "менеджери" замикають десятку кращих і все у їх руках. Перемога над Трьома чарапахами у будь-якому випадку виведе підопічних ГОЛа у фінальну пульку. Але якщо "менеджери" оступляться, то КримНаш та Neraft мають бути напоготові. Хоча відразу варто зауважити - якщо будь-яка із команд зрівняється за балами із FP Manager, то у фаворі будуть саме "менеджери", адже в очних зустрічах вони здобували перемоги над своїми суперниками раніше протягом КЧ.