Блог 7-40

3-й тур КЧ. Двовладдя!!!

МДП Шальке - Баєр

Сыграли варианты: 3-4-8-12-14-20-24-34-39-40

 

Сталевары - Воины Света 2:2 (УВ 6-9 из 18)

Тренеры: billy93 - Кровавый Пастор

1. Shred (1-9-11-15-22-29-39) - Romi4 (3-6-11-12-14-29-34) 1:4 (5)

2. billy93 (1-4-11-15-29-34-39) - gravitzapa (2-6-11-15-29-34-39) 1:0 (2)

3. virtus80 (1-6-15-22-24-29-39) - Roman Poltava (1-6-7-11-15-29-34) 2:1 (3)

4. Nazar Yusko (1-6-7-11-29-34-39) - Viter (1-6-9-11-14-29-34) 1:1 (2)

5. ДМИТРИЙСПАРТАК-1960 (1-6-9-11-15-29-34) - Олександр Верголяс (1-4-10-14-17-24-30) 1:3 (6)

 

СТК - Отамани 0:3 (УВ 6-12 из 22)

Тренеры: Asphalt - Стас

1. metafei (1-6-7-11-15-24-29) - ДЗЕНЯ (1-4-7-22-34-37-39) 1:3 (5)

2. Jewgienij Liszczuk (1-3-6-11-15-24-29) - Саша Ковалёв (1-4-7-11-15-22-34) 2:2 (4)

3. Asphalt (1-4-7-15-29-33-0) - Славік Білень (15-19-24-28-30-35-39) 1:2 (6)

4. Luts (1-6-11-15-24-29-33) - Егор Иванов (1-4-9-11-15-22-29) 1:1 (3)

5. jevarodi (1-7-11-15-29-33-39) - Данил Василенко (1-4-11-15-24-34-40) 1:4 (4)

 

Перці з Пивом - RTW 2:1 (УВ 5-3 из 10)

Тренеры: Dyadya Vitya - armen96

1. Butra (1-11-15-22-29-34-39) - armen96 (1-11-15-22-23-29-34) 1:0 (1)

2. zigazaga (1-6-11-15-22-29-39) - Radoslav (1-4-7-11-15-29-39) 0:1 (2)

3. Barbadosec (1-6-7-11-15-29-39) - TigranM (1-11-15-22-23-29-34) 1:1 (3)

4. Чорний інспектор (1-4-7-15-24-34-39) - ПАНДЮШИК (1-4-7-11-15-29-39) 2:0 (2)

5. Dyadya Vitya (1-6-7-11-15-34-39) - Moshe45 (1-4-7-11-15-29-34) 1:1 (2)

 

Пагоня - Dictators 2:1(УВ 5-3 из 12)

Тренеры: Тадэвуш Касьцюшка - НЕРОНАЛДО

1. chugoy.2 (1-4-11-15-24-34-39) - Макс Кочкин (1-4-11-15-23-34-39) 1:0 (1)

2. Тадэвуш Касьцюшка (1-4-7-11-15-29-34) - Tasmanskiy (1-7-11-15-23-24-34) 1:1 (2)

3. Виктор Кашкевич (4-9-24-27-29-34-39) - Кай Кириллов (3-6-9-15-23-29-34) 3:1 (4)

4. zmiter (1-4-7-15-23-29-39) - Кирилл Самков (1-4-11-15-22-34-39) 0:1 (3)

5. жмых (1-6-7-11-15-29-34) - Dr Gonzo (1-11-15-22-23-29-34) 0:0 (2)

 

Юпитер - Барселона 2:0(УВ 7-4 из 18)

Тренеры: Konstantin Kuzhalevich - selines88

1. Maxim Taltynov (2-5-7-15-23-34-39) - Vadim Nakul (1-4-7-11-15-23-39) 1:1 (3)

2. Влад Мезенцев (1-7-15-23-29-34-39) - kub999 (1-7-11-15-22-29-34) 1:0 (2)

3. Konstantin Kuzhalevich (15-23-24-29-34-37-39) - selines88 (1-4-7-11-15-23-29) 3:1 (4)

4. disa94 (2-5-8-11-15-23-29) - Артур Сулейманов (1-6-11-15-22-29-34) 1:1 (4)

5. Артём Шевченко (6-11-15-22-29-34-39) - Yarik Dadydov (1-4-7-15-17-23-34) 1:1 (5)

 

Gods of War - Легіон 4:0(УВ 8-4 из 13)

Тренеры: Beka - Влад Кушта

1. Who killed Laura Palmer? (1-11-15-24-29-36-39) - brat_capitano (1-11-15-22-24-29-34) 1:1 (2)

2. Sokrat_57 (1-11-15-22-24-29-39) - Chesterax (1-11-15-21-23-29-34) 2:1 (3)

3. Степан Лучейко (1-11-15-22-24-34-39) - Влад Кушта (11-15-22-24-29-34-38) 1:0 (2)

4. sdryapko (1-11-15-22-24-29-39) - el_capitano (1-11-15-22-29-34-38) 2:1 (2)

5. Андрей Кацупеев (2-10-15-22-24-29-39) - vietovideli (6-11-15-22-28-29-34) 2:1 (4)

 

 

Символічна збірна 3 туру: Romi4 (Воины Света) - Данил Василенко (Отамани) - Чорний інспектор (Перці з Пивом) - chugoy.2 (Пагоня) - Виктор Кашкевич (Пагоня)

 

Наступний матч - 1/8 Кубку

Як я і писав тут, вільні від стадії 1/8 володар Кубку (Юпітер) та перші три команди за підсумками 3 турів.

Отже: Юпітер, Gods of War, Перці з Пивом та Отамани пропускають 1/8 Кубку.

Пари на 1/8:

1) Легіон - Барселона

2) RTW - Dictators

3) Пагоня - Воины Света

4) СТК - Сталевары

 

Турнірна сітка:

1/4:

1) Юпитер - Пара 4

2) Gods of War - Пара 3

3) Перцы з Пивом - Пара 2

4) Отамани - Пара 1

1/2:

1) - 4)

2) - 3)

Усі стадії, окрім фіналу, проходять в два матчі!

Якщо переможця не можна визначити за підсумками двох матчів, то рахуємо вгадані варіанти. Якщо і вони співпадають, то перегравання в перший вільний день. МДП і дату назначає суддя!

 

1/8 Кубку 2 жовтня 21:30 Дюссельдорф - Дуйсбург (2 Бундесліга)

Легіон - Барселона

RTW - Dictators

Пагоня - Воины Света

СТК - Сталевары

 

Суддя - Стасніслав Якубовський

 

Комментарии

  • По дате
  • Лучшие
  • Актуальные
  • Друзья