Ткаленко та Крючкова виграли турніри ITF Juniors

4 июля 2022, 12:59

Українські тенісисти виступили на турнірах ITF та Tennis Europe.

Ерік Ткаленко виграв парний турнір ITF Juniors четвертої категорії у Таллінні (Естонії). У фінальному поєдинку українець разом із канадцем Матіасом Уве Каском обіграли Людвіга Хеде та Філіпа Стиделла зі Швеції 6:3, 5:7, 10-7.

Дар’я Єсипчук у фіналі турніру ITF Juniors другої категорії у чеському Пльзені разом з напарницею Іоаною Константиновою з Болгарії поступилися Сюзанні Беднарж та Алісі Октябрьовій – 6:4, 4:6 5-10.

16-річна Катерина Крючкова виграла свій дебютний титул ITF Juniors, перемігши у парних змаганнях п’ятої категорії у Паолі (Мальта). У фіналі українка разом із італійкою Джуліаною Джардіною обіграли італійську пару Джудітта Бельтрамі/Віола Сантапаола – 6:3, 3:6, 10-8.

Марія Ємшанова разом із тенісисткою зі Словаччини Ванессою Салайовою виграли парний турнір Tennis Europe U-16 другої категорії у Чаковці (Хорватія). У фіналі вони завдали поразки угорсько-румунській парі Ізабелла Жосану/Ілінка Сажмар 7:6(4), 6:2.

15-річна Аріна Кривенкова виграла свій дебютний титул Tennis Europe, ставши чемпіонкою парного турніру U-16 третьої категорії у Ватерлоо (Бельгія). Українка разом з Джесікою Парою з Португалії, у фіналі змагань перемогли Тетяну Сімерс та Матільде Умберт 6:3, 7:6(5).

Дарія Медвєдєва стала призером змагань Tennis Europe U-14 третьої категорії у Каунасі (Литва). 14-річна українська тенісистка зіграла свій перший фінал на цьому рівні, але не змогла дограти вирішального матчу проти Юлії Ляхової, відмовившись від продовження боротьби, програвши перший сет 0:6.